Pierwsza podróż z niemowlakiem

by Karol Lewandowski

Z pamiętnika pandemicznego.

O ile kiedyś, w przedpandemicznych czasach, myśleliśmy o tym, gdzie pojedziemy i co będziemy robić, tak teraz coraz częściej myślimy o tym „jak” będziemy spędzać czas.
No więc dzień dobry z Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu, gdzie nie zwiedzamy, a po prostu jesteśmy. Palimy w kominku, pijemy herbatę na litry i poznajemy się z naszym bobaskiem. A bobaska poznajemy z naszym trybem życia.


Gaja ma 1,5 miesiąca i wydaje się być bardzo elastyczna. Nowe miejsce, nowe zapachy, nowa temperatura, inny niż w domu rytm dnia, wszystko to wydaje się być dla niej ciekawe, a na pewno zauważalne. No a my idziemy z tym wiatrem, skoro jest przyzwolenie.

Więcej o wyjeździe i samej puszczy dowiecie się z naszego najnowszego filmu.

W filmie także więcej szczegółów na temat wynajętej przez nas chatki ?

🔥 Odbierz pieniądze na pierwszą podróż z AIRBNB: https://www.busemprzezswiat.pl/r/airbnb

🔥 Domek z filmu: https://www.airbnb.pl/rooms/19781273

Film powstał we współpracy z marką FRoSTA

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat