Niesamowite parki południowej Polski

Pierwszy film z nowej serii

by Moderator

Wreszcie zapraszamy Was na pierwszy film z naszej nowej serii o Polskich Parkach Narodowych!
➡ Znajdziecie go na naszym kanale na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3z5f0S1cf8o

Kochamy Polską naturę i podróże po Polsce. A w szczególności uwielbiamy podróżować po Polskich Parkach Narodowych, bo to właśnie na ich terenie znajdują się najcenniejsze skarby naturalne.
W Polsce mamy 23 parki narodowe, rozsiane po całym kraju, od gór do morza. Przez ostatnie 90 lat powstawały one na najcenniejszych terenach naszego kraju, żeby chronić delikatne skarby natury i kultury.
Jesteśmy dumni, że to właśnie my zostaliśmy zaangażowani w stworzenie serii trzech filmów, w których pokażemy Wam wszystkie 23 parki, porozmawiamy z ich pracownikami i opowiemy Wam jak w sposób odpowiedzialny zwiedzać parki, żeby nasze wnuki też mogły cieszyć się skarbami polskiej natury.
Do wielu parków wracaliśmy już wielokrotnie, ale na potrzeby tych filmów odwiedziliśmy je ponownie, objeżdżając naszym kamperem Polskę dookoła.
Do stworzenia tego filmu zaangażowaliśmy naszych znajomych filmowców, którzy pomogli nam uchwycić piękno polskiej natury.
W pierwszym odcinku przejedziemy południową Polskę odwiedzając wszystkie górskie parki. A zaczniemy od Bieszczad.

[Płatna współpraca]
Projekt „Promocja Parków Narodowych jako marki” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat