Kalendarz 2021 już w sprzedaży!

by Karol Lewandowski

Nasz nowy kalendarz ścienny na 2021 już w sprzedaży!

Vanlife i życie w busie stanowią trzon naszego życia, a zdjęcia, które znajdziecie w tym kalendarzu to nasze chwile, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy kalendarz ze zdjęciami z naszych podróży – znajdziecie w nim 12 zdjęć o formacie A3. Przy każdym zdjęciu znajduje się podpis z informacją gdzie zostało wykonane zdjęcie – żebyście od razu mogli dodać te miejsca do własnej mapy i zacząć planować podróż.

Kalendarz ma 42 na 30 centymetrów (format A3). Został wykonany z najwyższej jakości papieru kredowego i wydrukowany w technologii offsetowej, dzięki czemu jakość zdjęć jest bardzo wysoka.

Kalendarz jest dobrym pomysłem na prezent – świetnie będzie wyglądał zarówno w biurze, jak i w domu.

Na każdej karcie znajduje się kalendarz z danego miesiąca, z oznaczeniem dni tygodnia. Niedziele i dni ustawowo wolne od pracy zostały zaznaczone na czerwono. Białe tło i spora przestrzeń pozwalają na pisanie krótkich notatek przy dniach.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat