Oferta współpracy dla działów promocji miast i regionów

by admin

Reklama miast i regionów

Oferta współpracy dla działów promocji miast i regionów

[divider]

Uwielbiamy podróżować po Polsce i widzimy wielki potencjał turystyczny w wielu polskich miastach i regionach. Tworzymy profesjonalne internetowe przewodniki po miastach i regionach oraz umożliwiamy ich dotarcie  do kilkuset tysięcy osób.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt na wspolpraca@busemprzezswiat.pl w celu uzyskania większej ilości szczegółów.

[divider]

Co możemy zaoferować?

[starlist]

  • Publikację zdjęcia z miasta lub regionu na naszym instagramie (25 tys. śledzących) oraz relację na naszym snapchacie
  • Przygotowanie i opublikowania na naszym blogu przewodnika po mieście lub regionie pokazującego jego walory i zachęcającego do odwiedzenia (artykuły w stylu „10 powodów, dla których musisz odwiedzić Świdnicę”). Artykuł promujemy dodatkowo w naszych social mediach. Gwarantujemy zasięg min. 60.000 osób na naszym facebooku.
  • Przygotowujemy profesjonalne filmy reklamowe miejsc i regionów i publikujemy je na naszym youtube i facebooku. Dysponujemy doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem (także drony do ujęć z powietrza) oraz publiką zainteresowaną tego typu materiałami.

[/starlist]

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Napisz do nas na wspolpraca@busemprzezswiat.pl

Przykładowe filmy reklamujące miasta:

Przykładowe filmy reklamujące kraje, regiony czy atrakcje turystyczne:

Przykładowe zdjęcia na instagramie:


Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kopalnie zawsze robią na nas wrażenie. Ciężko odwiedzić kopalnię i nie myśleć o górnikach, którzy na przestrzeni wieków, urobieni po pachy, czołgali się w ciasnych korytarzach i narażając swoje życie, wykonywali jakże ciężką pracę. Ciężko o tej ciężkiej pracy nie myśleć… Ale Kopalnia Soli w Wieliczce to coś więcej niż kopalnia. To silne doświadczenie estetyczne, fizyczne i psychiczne. Wczorajszy dzień dał nam wycisk, ale i solidną porcję wrażeń wszelakich. Naszą ulubioną komorą okazała się Komora Franciszka Karola na Trasie Górniczej ❤ Przepiękny i największy w całej kopalni solny żyrandol cudownie kontrastuje z surowością reszty komory. I ta ciemność totalna! Wchodząc do tej komory czuliśmy się jakbyśmy odkryli zapomniany i nieznany kawałek podziemnego świata? ⚒ Mines are always impressing us. It’s hard to visit the mine and not think about miners who over the centuries, got their armpits, crawled in tight corridors and at the risk of their lives, did such a hard job. It’s hard not to think about this hard work … But the Salt Mine in Wieliczka is something more than a mine. It is a strong aesthetic, physical and mental experience. Yesterday gave us an impression, but also a solid portion of excitement. Our favorite chamber was the Chamber of Charlie Francis on the Mining Route. The beautiful and the largest salt chandelier in the entire mine makes a great contrasts with the severity of the rest of the chamber. And this total darkness! Entering this chamber, we felt like we were discovering a forgotten and unknown piece of the underground world. #wieliczkasaltmine #wieliczka #kopalniasoliwieliczka #wieliczkakopalniasoli #kopalniasoli #mine #miners #expedition #underground #visitpoland #magicofpoland #polandwanderers #polskanaweekend #naszapolska #polandsights #lubiepolske #igerspoland #photopoland #discoverpoland @wieliczkasaltmine

Post udostępniony przez Bus Around The World (@busemprzezswiat)

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat