Wystąpienia i prezentacje podróżnicze Busem Przez Świat

by Karol Lewandowski

Wystąpienia Busem Przez Świat


Uwielbiamy dzielić się swoją pasją, inspirować innych do działania oraz opowiadać historie. Dlatego bardzo często występujemy z naszymi opowieściami na scenie.

Przeprowadziliśmy już ponad 200 spotkań na uczelniach, w szkołach i na festiwalach podróżniczych oraz studenckich.

Film z jednego z naszych wystąpień:

Koszt naszych wystąpień

Podróże to nasza praca, a za wystąpienia bierzemy honorarium (+zwrot kosztów dojazdu). Cena zależy od odległości oraz ilości dodatkowych świadczeń (np. stoisko z busem, czy relacja w social mediach). Dlatego wycenę podajemy dopiero po kontakcie mailowym.

Wystawiamy faktury VAT.

W sprawie wyceny napisz do nas na spotkania@busemprzezswiat.pl

0
przeprowadzonych spotkań
0
lat doświadczenia w wystąpieniach

Najbliższe wystąpienia:

W jakich miejscach i na jakich imprezach występujemy?

Festiwale podróżnicze

Występowaliśmy na największych polskich festiwalach podróżniczych takich jak Kolosy, Travenalia, Festiwal Podróżników National Geographic czy Włóczykij. Nasze wystąpienia zawsze cieszą się dużą popularnością i przyciągają pełne sale słuchaczy. Prowadzimy także panele dyskusyjne (np. na temat taniego podróżowania).

Pomagamy także w promocji imprezy, reklamując ją w naszych social mediach.

Targi turystyczne i motoryzacyjne oraz galerie handlowe

Prowadzimy prezentacje na temat naszych podróży także na różnego rodzaju targach czy w galeriach (istnieje możliwość przyjazdu busem na wydarzenie). Pomagamy także w promocji imprezy, reklamując ją w naszych social mediach.

Spotkania autorskie w bibliotekach i domach kultury

Bardzo często występujemy w bibliotekach, domach kultury czy klubach seniora, gdzie opowiadamy o naszych książkach i o przygodach, które spotkały nas podczas podróży.

Eventy firmowe

Występujemy na eventach firmowych – wieczorach firmowych dla klientów, piknikach pracowniczych (możliwość przyjazdu busem czy np. zrobienia stoiska z pamiątkami z wybranego kraju) czy wykładach motywacyjnych. Nasze wystąpienia mają charakter rozrywkowy, ciekawostkowy i edukacyjny. Prowadzimy też praktyczne warsztaty z organizowania własnych podróży, motywacyjne spotkania na temat realizowania pasji i spełniania marzeń

Dni podróżnika na uczelniach

Prowadzimy wykłady na uczelniach – na temat taniego podróżowania po danych kraju, ciekawostkowo-edukacyjne prezentacje o konkretnych kraju itp. Staramy się zaszczepić w młodych ludziach ciekawość świata i miłość do podróży.

Konferencje i warsztaty

Prowadzimy prezentacje i warsztaty na różnego rodzaju konferencjach – opowiadamy m.in. o marketingu wirusowym, dystrybucji treści w internecie, zarabianiu na blogu, profesjonalnych współpracach i tworzeniu wideo w podróży.

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem z nami spotkania?

Napisz do nas na spotkania@busemprzezswiat.pl

W odpowiedzi odeślemy informację dotyczącą wolnych terminów i kosztów spotkania. Wystawiamy faktury.

Aktualne tematy prezentacji

Nasze wystąpienia podróżnicze:

Droga 66

Wystąpienie o naszej piątek książce i o najsłynniejszej drodze świata, która ponoć nie istnieje. Amerykańska prowincja, piękne parkin narodowe, rodea, kina samochodowe i dinery z szafami grającymi.

Alaska i Kanada

O naszej czwartej książce, przygodach podczas 3-miesięcznej podróży przez Alaskę i Kanadę oraz sposobach na tanie podróżowanie w tym rejonie świata

Australia za 8 dolarów

O naszej trzeciej książce, przygodach podczas 4-miesięcznej podróży przez Australię oraz sposobach na tanie podróżowanie w tym kraju

Prezentacje i warsztaty marketingowe, blogerskie itp.:

Jak sprawnie tworzyć wideo z podróży?

Praktyczna prezentacja na temat tworzenia wideo z podróży. Sprzęt, montaż, przechowywanie danych, internet, ładowanie sprzętu itd.

Jak zarabiać na blogu podróżniczym?

Praktyczna prezentacja na temat prowadzenia profesjonalnego bloga podróżniczego i sposobów zarabiania na blogu i podróżach.

Marketing wirusowy i dystrybucja treści

Jak skutecznie dystrybuować treści w internecie i jak za darmo dotrzeć do kilku milionów czytelników z ponad 180 państw świata

Kilka opinii o naszych wystąpieniach

Zawsze marzyłam, żeby wsiąść w kampera i z przyjaciółmi wyruszyć, gdzie nas koła poniosą, ale zawsze brakowało mi czegoś…albo czasu, albo pieniędzy, albo ludzi do kompletu. Tymczasem Ola i Karol udowadniają podczas swoich żywiołowych prezentacji, że żadne przeszkody nie istnieją. Mam nadzieję, że kiedyś się z nimi zabiorę. 
Agnieszka Franus
Redaktor naczelna National Geographic Polska
Współpracę z Olą i Karolem śmiało można nazwać czystą przyjemnością. Z wielką pasją oraz zaangażowaniem włączyli się w realizację festiwalu. Chętnie podejmowali dodatkowe inicjatywy, zachowując przy tym najwyższe standardy realizowanych aktywności. Frekwencja na prelekcjach zaskoczyła samych organizatorów, gdzie brakowało 200-300 krzesełek dla publiczności. Z czystą przyjemnością – POLECAM!
Tomasz Żółkowski
Organizator Festiwalu „Travelmania” World Travel Show

Pełna sala! Miłośnicy podróży oraz fani bloga „Busem przez świat” wypełnili do ostatniego miejsca salę, w której odbywało się organizowane przez nas spotkanie. I trudno im się dziwić – bo kto by nie chciał wiedzieć, jak podróżować za 8 dolarów dziennie?

Ciekawie, z humorem, konkretnie – tak właśnie opowiadają Ola i Karol Lewandowscy (przy tym skromni i przesympatyczni). Polecamy – spotkanie z nimi to porcja ciekawych informacji oraz gwarancja świetnej zabawy J Dziękujemy i do zobaczenia!

Wydział Dialogu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Jako agencja eventowa mieliśmy przyjemność gościć ekipę Busem przez Świat na jednej z naszych realizacji. Spotkanie okazało się być idealnym pomysłem, Ola i Karol przyciągnęli tłumy zainteresowanych. Prelekcja wzbogacona o prezentacje multimedialne i szczere odpowiedzi na zadawane pytania zaciekawiła i zachwyciła wszystkich obecnych. Niektórych nawet poruszyła do łez 🙂 Polecamy współpracę z Olą i Karolem, sprawnie, profesjonalnie, z rewelacyjnym efektem!

Barbara Markiewicz, firma WORK GROUP

Bardzo się cieszymy, że udało nam się zaprosić do współpracy tak charyzmatycznych i mega otwartych ludzi jak Ola i Karol! Wspólnie zrealizowaliśmy dla BP projekt okładki nowego Katalogu Nagród BP oraz opracowaliśmy koncepcję działań promocyjnych z nim związanych. Jednak to co najważniejsze, to emocje jakie towarzyszyły nam podczas wystąpienia Oli i Karola. Ciekawość, radość, wzruszenie, niedowierzanie i wielki podziw dla determinacji i odwagi tej dwójki!

Patryk Wroński, firma PromoAgency

Busem przez świat !!! Nikt ich nie przebije. Pękająca w szwach sala, tłumy ludzi i atmosfera pełna dowcipu i uśmiechu. Bo prawda jest taka… można być wszędzie i zwiedzić wszystko, ale opowiadać o tym niewielu potrafi. Oni są rewelacyjni i trzeba to znowu zobaczyć żeby uwierzyć.

Krystyna Maria

Prezentacja „Jak sprawnie tworzyć wideo z podróży” w Krakowie – doskonałe spotkanie, SAME KONKRETY, każdy kto myśli o rozpoczęciu vlogowania powinien był być! Dziękuję.

Grzechorz Ziemiański

W piątek byłam na spotkaniu w Częstochowie, na którym opowiadali o swojej podróży po Australii. Począwszy od historii, jak urodził się pomysł podrozowania kolorowym busem, było zabawnie i fascynująco. Wiele bardzo praktycznych wskazówek dotyczących organizacji takiego wyjazdu. Ja wyszłam zastanawiając się, czy naprawde nie jestem w stanie wygospodarować miesiąca urlopu i czy nie dałoby się podróżować tak z dziećmi;) A więc strzeżcie się! Istnieje ryzyko zarażenia się entuzjazmem!

Ala Szu

Zawartość prezentacji

Nasze prezentacje trwają około 60-90 minut (+pytania od publiczności) i składają się z:

Opowieści i zabawne anegdoty

Pytania od publiczności

Zdjęcia z podróży

Możliwość zakupienia naszych książek z autografem

Krótkie filmy z podróży

Ciekawostki na temat omawianych państw

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem z nami spotkania?

Napisz do nas na spotkania@busemprzezswiat.pl

Do kogo kierowane są nasze wystąpienia?

Potrafimy mówić do wszystkich, niezależnie od wieku i profesji. Występowaliśmy m.in. dla:

Pracowników korporacji

Uczestników targów

Studentów

Uczniów liceów

Uczniów szkół podstawowych

Uczestników pikników rodzinnych

Uczestników imprez integracyjnych

Uczniów gimnazjów

Członków klubów emeryta i uniwersytetów III wieku

Przedszkolaków

Wymagania techniczne

Do przeprowadzenia prezentacji potrzebujemy:

  • Laptopa
  • Rzutnika
  • Nagłośnienia do laptopa
  • 2 mikrofonów (jeżeli sala jest większa niż na 30-50 osób)
  • Stolika i 2 krzeseł
  • 2 szklanek wody

Kontakt

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem z nami spotkania?

Napisz do nas na spotkania@busemprzezswiat.pl

Kalendarium naszych najbliższych wystąpień

Nasze kalendarium:

Wydarzenia niektórych najbliższych spotkań na facebooku:

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat