Turcja – TOP10 atrakcji [film]

by Karol Lewandowski

Ostatnie 3 miesiące spędziliśmy na podróżowaniu naszym kolorowym busikiem po Turcji. Pora na dwa filmy, które będą małym podsumowaniem tego wyjazdu – dzisiaj skupimy się na miejscach.
W ostatnim roku Turcja znalazła się na pierwszym miejscu wśród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wybieranych przez Polaków.
Nie ma co się dziwić – ten kraj ma bogatą historię, niezwykle gościnnych mieszkańców i przepyszne jedzenie. Turcja jest olbrzymim i bardzo zróżnicowanym krajem, który ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko plaże i hotele all inclusive.
Zapraszamy na nasze TOP10 tureckich atrakcji.

Turcja ma do zaoferowania dużo więcej ciekawych miejsc, które nie zmieściły się w tym TOP10. Zakochaliśmy się w tym kraju i na pewno jeszcze tam wrócimy. Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione miejsca w Turcji. A po więcej materiałów z turcji zapraszamy do naszych pozostałych filmów

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat