Okno na spodek

by Karol Lewandowski

Trafiliśmy tu zupełnie przypadkiem i dziękujemy Ci przypadku za to.

43-metrowe mieszkanie przy ul. Ordona na katowickiej Koszutce, na 12 piętrze wieżowca, z cudnym widokiem na Spodek i panoramę Katowic.


Zwykle, podczas wyjazdów po Polsce śpimy w miejscach rezerwowanych przez portal airbnb – bo tam uzbieraliśmy fundusze z poleceń i mamy ich trochę do wykorzystania. (Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu airbnb, to możesz je założyć przez ten link: https://www.airbnb.pl/c/klewandowski31?s=8 i dostaniesz 90zł na pierwszy nocleg, a my dostaniemy chyba 40zł – chyba, bo ciągle ta kwota maleje)

Mieszkanie oprócz tego, że jest ultra czyste, zadbane i wnętrzarsko świetnie przemyślane, to dodatkami upiększającymi nawiązuje do Katowic i generalnie do Śląska. Np. sufit w sypialni jest zdjęciem-mapą ścisłego centrum miasta Katowice ze spodkiem centralnie, żeby leżąc w łóżku móc planować swoje katowickie spacery 🙂 Jak się później dowiedzieliśmy autorem tego zdjęcia jest niesamowicie utalentowany fotograf, specjalizujący się w fotografii powietrznej – Wojciech Radwańśki. Zerknijcie na jego FB – https://web.facebook.com/Ra2nskiii/

Super rozwiązaniem w mieszkaniu jest też długi blat przy oknie w salonie, z dwoma wysokimi krzesłami, żeby podczas zwykłej pracy przy komputerze móc zerkać na tętniące życiem miasto <3


I nasze ulubione miejsce – balkon, na którym przesiadywaliśmy dużo, nie zwracając zbytnio uwagi na warunki.


Mieszkanie w internecie znajdziecie pod hasłem: okno na spodekhttps://www.airbnb.pl/rooms/21459035

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat