Premiera naszej drugiej książki

by Karol Lewandowski

Już 5 grudnia ukaże się nasza druga książka będąca owocem 3-miesięcznej wyprawy po USA, Kanadzie i Meksyku. Prace nad książką trwały 2 lata ale z czystym sumieniem mogę napisać, że książka będzie dopracowana w najmniejszym szczególe – świetne grafiki, dużo zdjęć, kolorowy papier i zdjęcia umiejscowione w treści, mapki i piękna okładka.

A do tego jeszcze masa naszych niesamowitych przygód, w tym wiele tych o których nie mogliśmy napisać na blogu, bo albo nie było czasu albo nie mogliśmy sobie na to pozwolić albo nie chcieliśmy zamartwiać naszych rodzin w Polsce. Dlatego na blogu nie pojawił się wpis z La Crosse o naszej przygodzie z marines i wietnamskim gangiem, czy kilka innych historii. Teraz kiedy jesteśmy cali i zdrowi w Polsce, wreszcie wszyscy mogą dowiedzieć się o nieopisanych wcześniej przygodach. 🙂

Książka do kupienia na stronie naszego wydawnictwa http://www.labotiga.pl/busem-ameryka a od stycznia także w każdym Empiku.

ZWIASTUN KSIĄŻKI


Opis książki z okładki i kilka informacji o książce:

Tytuł: „Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów.”

Autor: Karol Lewandowski

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Premiera w Polsce: 5 grudnia 2014

Oprawa: miękka

Opis książki:

„Totalna jazda bez trzymanki!

USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód. Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych!
Starcie z gangiem, hamburgery z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddle boardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem.
Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej.

Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!”

Spotkania premierowe i przedsprzedaż

Z okazji premiery w całej Polsce odbędzie się seria spotkań na które serdecznie zapraszamy, wkrótce rozpocznie się także internetowa przedsprzedaż. Początkowo książka będzie tylko do kupienia na spotkaniach i stronie wydawnictwa, w Empikach i innych księgarniach pojawi się dopiero po nowym roku.

busem przez swiat ameryka za 8 dolarow okladka cala

Gdzie kupić książkę:

Internet – http://www.labotiga.pl/busem-ameryka

Empik i inne księgarnie – od stycznia we wszystkich Empikach i wybranych księgarniach

Spotkania w całej Polsce. Zapraszamy Was na spotkania na których będzie można posłuchać o naszych podróżach, zadać pytania, zobaczyć busa oraz kupić książkę i dostać autograf. Harmonogram nadchodzących spotkań na facebooku:

https://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat/events

Serdecznie zapraszamy na spotkania! Na wszystkich spotkaniach będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie :)

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat