Alaska i Kanada – nasza nowa książka już w sprzedaży!

by Karol Lewandowski

Nasza czwarta książka już w sprzedaży 🙂

Rozumiemy, że Harry i Megan w ten weekend są najważniejsi, ale mamy dla Was informację, która może Was zainteresować. Wiemy już napewno, że nasza najnowsza książką „Busem Przez Świat. Alaska i Kanada” będzie gotowa do wysyłki już za 2 tygodnie. Dlatego ruszamy z jej przedsprzedażą!

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/ksiazka-busem-przez-swiat-alaska-i-kanada/?affiliates=35″ ]Zamów książkę[/button]

Tym razem wydawaliśmy tę książkę w połowie sami, zakładając po to swoje własne Wydawnictwo SUPERTRAMP, a w połowie (produkcja książki) z wydawnictwem SQN, które wydało wszystkie nasze poprzednie książki. Nie jest to więc tradycyjny tzw. „selfpublishing”, ani nie jest to tradycyjne wydawanie książki z wydawcą. Dlatego nasza książka będzie do kupienia TYLKO i wyłącznie w naszym sklepie internetowym. Nie będzie jej w żadnej księgarni czy to stacjonarnej, czy internetowej.

1 książka = 1 posiłek dla głodnych dzieci

Tym samym z radością włączamy się w akcję PAJACYK. Zainspirowani Michałem Szafrańskim i wydawnictwem Altenberg, postanowiliśmy zrobić to samo co oni – za każdą kupioną książkę ufundujemy głodnym dzieciom jeden posiłek za pomocą akcji Pajacyk prowadzonej przez Polska Akcja Humanitarna (PAH). Dlaczego? Bo problem głodu w Polsce jest olbrzymi, a pomagających wciąż za mało. Szacuje się, że codziennie w Polsce nawet 800 tysięcy dzieciaków może być niedożywiona. Coby oznaczało, że potrzeba 800.000 x 365 dni = 292 miliony posiłków rocznie, żeby problem głodu wśród dzieciaków zniknął. Nie łudzimy się, że ten problem, jak i wiele innych problemów tego świata zniknie, ale wierzymy, że razem możemy więcej.

A razem z premierą rozpoczynamy spotkania autorskie w całej Polsce – ich pełną listę znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat/events/

 

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat