Rodzina Nomadów - mity o podróżach z dzieckiem [PODCAST] | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Rodzina Nomadów – mity o podróżach z dzieckiem [PODCAST]

No to teraz już oficjalnie możemy się przyznać – zostaliśmy wydawcami 🙂

Jak wiecie, ponad rok temu założyliśmy swoje Wydawnictwo Supertramp, które początkowo miało zajmować się tylko wydawaniem książek z serii Busem Przez Świat. Ale ten model sprawdził nam się tak dobrze, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność. Wspólnie z Wydawnictwem Sine Qua Non stworzyliśmy hybrydę wydawniczą i będziemy wydawać książki podróżnicze innych autorów.

Autorzy książek w Polsce zarabiają jakieś 10% (3zł), a napisanie książki podróżniczej to łącznie z podróżą i zbieraniem materiałów, ponad rok pracy. Dlatego wielu autorów świetnych książek nie jest w stanie się z nich utrzymać. Postanowiliśmy to zmienić i zacząć wydawać książki innych podróżników. U nas będą zarabiać 3-6 razy więcej niż we współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami i księgarniami.

Przez ostatnie pół roku pracowaliśmy nad pierwszą książką i już dzisiaj możemy ją przedstawić. Jest to książka o podróżach z dzieckiem i o cyfrowych nomadach, czyli o pracy w podróży. Książka to “Rodzina Nomadów. Wyprawa 5 mórz”.

Jeśli lubicie nasze książki, to ta na pewno też Wam się spodoba. A jeśli zamówicie ją w ciągu najbliższych kilku dni, to w gratisie dostaniecie ebooka i podpisy autorów 🙂

A dokładając do zamówienia jedną z naszych map, macie wysyłkę gratis (wszystkie zamówienia od 150 zł)

Zapraszamy na stronę ze szczegółami:

https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/rodzina-nomadow

Zapraszamy Was też na naszą rozmowę z Rodziną Nomadów:

Rozmowa jest też dostępna w formie podcastu na Spotify i w innych platformach podcastowych.

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • warak

  LAS 5251580492

 • Ewelina A.

  Ach gdyby Igor wysmarkał nos to byłby świetny film ? A tak serio to super wywiad, mega inicjatywa i bardzo fajnie się zapowiada ?

 • My World Travel ART

  Fajnie się oglądało. Dziwi mnie opinia, że w Grecji kradną. Byłem tam i nie chowałem nigdzie portfela. W markecie wypadł mi portfel to znalazca szukał mnie po całym sklepie żeby mi oddać go. Słyszałem od Greków, że za kradzież w więzieniu traktują takiego delikwenta jak za gwałt w Polsce.

 • Explorersi

  Ale sympatyczna rodzinka! Na pewno przeczytamy książkę nomadów ? Zastanawiamy się jak będzie wyglądać podróżowanie kiedy założymy rodzinę – takie historie nas utwierdzają, że nie będzie to takie trudne? Pozdrawiamy i do zobaczenia niebawem we Wrocławiu?

 • Mirków Grupa Multimedialna

  Fajny odcinek. Super rozmowa. Co sie dzieje z dzwiekiem , Czyzby ZooM H6 tak zawiodl

 • mpiwonsmpiwons

  Bardzo fajny film. My tez podróżujemy rodzina (2+3) i odkryliśmy, ze podróże z dziećmi są mega fajne a same dzieciaki wnoszą dużo wartości do podroży. Człowiek uczy się małżonka i potomstwa niejako “na nowo” – co jest fascynujące. Znane ci osoby maja wiele do zaoferowania, ty masz dla nich czas, żeby coś od siebie przekazać, podzielić się, opowiedzieć. Okazuje się, ze można się wzajemnie sluchac z zainteresowaniem i życzliwością. Kwestie poznawania świata przez dzieci – to rzecz oczywista. Byliśmy przez cały miesiąc 99% czasu razem i dla WSZYSTKICH było … za krotko.

 • podroze pociągiempl

  Gdzie nagrali ten wywiad

 • Darek w Drodze

  Fajna sprawa ciekawy materiał ja tez czasami podróżuje ze swoim młodszym synem świetna sprawa pozdrawiam Darekwdrodze

 • Andrzej Stolarczyk

  siemano nowa książka już kupiona 😉

 • Kuba

  Super, książka zapowiada się bombą!

 • Charlie Rookie

  Przefajni ludzie.

 • Butaka Travel Family

  Pierwsze dziesięć minut filmu już świetnie zapowiada tę książkę. Kupujemy!

 • TheSunflowerr88

  super wywiad 🙂 inspirujący i pokazujący że można żyć na własnych zasadach 🙂