Rodzina Nomadów – mity o podróżach z dzieckiem [PODCAST]

by Karol Lewandowski

No to teraz już oficjalnie możemy się przyznać – zostaliśmy wydawcami 🙂

Jak wiecie, ponad rok temu założyliśmy swoje Wydawnictwo Supertramp, które początkowo miało zajmować się tylko wydawaniem książek z serii Busem Przez Świat. Ale ten model sprawdził nam się tak dobrze, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność. Wspólnie z Wydawnictwem Sine Qua Non stworzyliśmy hybrydę wydawniczą i będziemy wydawać książki podróżnicze innych autorów.

Autorzy książek w Polsce zarabiają jakieś 10% (3zł), a napisanie książki podróżniczej to łącznie z podróżą i zbieraniem materiałów, ponad rok pracy. Dlatego wielu autorów świetnych książek nie jest w stanie się z nich utrzymać. Postanowiliśmy to zmienić i zacząć wydawać książki innych podróżników. U nas będą zarabiać 3-6 razy więcej niż we współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami i księgarniami.

Przez ostatnie pół roku pracowaliśmy nad pierwszą książką i już dzisiaj możemy ją przedstawić. Jest to książka o podróżach z dzieckiem i o cyfrowych nomadach, czyli o pracy w podróży. Książka to „Rodzina Nomadów. Wyprawa 5 mórz”.

Jeśli lubicie nasze książki, to ta na pewno też Wam się spodoba. A jeśli zamówicie ją w ciągu najbliższych kilku dni, to w gratisie dostaniecie ebooka i podpisy autorów 🙂

A dokładając do zamówienia jedną z naszych map, macie wysyłkę gratis (wszystkie zamówienia od 150 zł)

Zapraszamy na stronę ze szczegółami:

https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/rodzina-nomadow

Zapraszamy Was też na naszą rozmowę z Rodziną Nomadów:

Rozmowa jest też dostępna w formie podcastu na Spotify i w innych platformach podcastowych.

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat