Nasz blog nominowany do Travelerów

3 tygodnie temu zostaliśmy nominowani do nagrody TRAVELERY w kategorii „Podróżnik ONLINE”. Dziękujemy kapituło  Jednak sprawy nasze prywatne zepchnęły tę informację na dalszy plan. Dziś, doładowani toskańskim słońcem, wracamy do Was z tą informacją.

Od tych 3 tygodni spokojnie sobie przegrywamy w cudownym towarzystwie reszty nominowanych, których osobiście znamy i uwielbiamy, i nieskromnie uważamy, że wszyscy zasługujemy na wygraną.

Jeśli jednak chcielibyście nam podziękować za to wszystko, czym Was tu od 8 lat raczymy, to możecie oddać na nas głos. (Głos ważny to taki, po którego oddaniu pokazuje się komunikat, że “głos został oddany” – wyjaśniam, bo strona trochę szwankuje i trzeba kliknąć dwa razy, żeby głos faktycznie został oddany.) Głosy można oddawać codziennie, a do końca zostało tylko 2 dni.

Dzięki raz jeszcze!

http://travelery.national-geographic.pl/#podroznik-online

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl