Nasz blog nominowany do Travelerów

by Karol Lewandowski

3 tygodnie temu zostaliśmy nominowani do nagrody TRAVELERY w kategorii „Podróżnik ONLINE”. Dziękujemy kapituło  Jednak sprawy nasze prywatne zepchnęły tę informację na dalszy plan. Dziś, doładowani toskańskim słońcem, wracamy do Was z tą informacją.

Od tych 3 tygodni spokojnie sobie przegrywamy w cudownym towarzystwie reszty nominowanych, których osobiście znamy i uwielbiamy, i nieskromnie uważamy, że wszyscy zasługujemy na wygraną.

Jeśli jednak chcielibyście nam podziękować za to wszystko, czym Was tu od 8 lat raczymy, to możecie oddać na nas głos. (Głos ważny to taki, po którego oddaniu pokazuje się komunikat, że “głos został oddany” – wyjaśniam, bo strona trochę szwankuje i trzeba kliknąć dwa razy, żeby głos faktycznie został oddany.) Głosy można oddawać codziennie, a do końca zostało tylko 2 dni.

Dzięki raz jeszcze!

http://travelery.national-geographic.pl/#podroznik-online

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat