24.08.2017, czwartek

Rano odwiedziliśmy miejscowość North Pole, czyli Biegun Północny. Do bieguna jeszcze z niej daleko, ale znajduje się tu Dom Świętego Mikołaja. W jednym takim domu, byliśmy już w Finlandii, no ale okazuje się, że Mikołajów jest kilku. Ten dom był jednym wielkim sklepem ze świątecznymi pamiątkami. A po środku tego wszystko siedział on – Mikołaj.

Potem dojechaliśmy do Fairbanks gdzie spędziliśmy kilka godzin walcząc z internetem. Udało się dopiero w domu Alexa – syna znajomej taty Filipa. Tato Filipa spotkał mamę swojej znajomej kilka dni temu na targu w Radomiu i dzięki temu dowiedział się, że córka mieszka na Alasce i szybko udało się nazwiązać kontakt  Dziękujemy za pomoc!

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat