[foto] Nowa Zelandia - fotorelacja z naszej wizyty w Nowej Zelandii

[foto] Nowa Zelandia – fotorelacja z naszej wizyty w Nowej Zelandii

miniatura galeria niwa zelandia

Podczas naszych 4 miesięcznych wojaży po Australii, na niecałe 2 tygodnie udaliśmy się do Nowej Zelandii. Po pierwsze dlatego, że zawsze o tym marzyliśmy, po drugie dlatego, że bliżej już być nie mogliśmy, a po trzecie dlatego, że nasza australijska wiza umożliwiała pobyt w Australii jednorazowo na okres nie dłuższy niż 3 miesiące – kilkudniowy pobyt za granicą “resetuje” wizę i znów ma się kolejne 3 miesiące.

W Nowej Zelandii zwiedziliśmy całą południową wyspę, byliśmy na lodowcach i na fiordach, widzieliśmy miejsca z Władcy Pierścieni, zdobyliśmy wiele pięknych górskich szlaków i byliśmy na oceanicznej wyprawie w poszukiwaniu wielorybów. A poniżej przedstawiamy Wam naszą fotorelację z tego przepięknego kraju.

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki, magister zaawansowanej informatyki. Z zawodu grafik komputerowy. Pomysłodawca i organizator projektu Busem Przez Świat. Odwiedził ponad 50 państw na 5 kontynentach. Jako jedyny z ekipy wziął udział we wszystkich wyprawach. Autor książek "Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza" i "Ameryka za 8 dolarów" i "Australia za 8 dolarów". Kontakt karol@busemprzezswiat.pl