[foto] Nowa Zelandia – fotorelacja z naszej wizyty w Nowej Zelandii

by Karol Lewandowski

miniatura galeria niwa zelandia

Podczas naszych 4 miesięcznych wojaży po Australii, na niecałe 2 tygodnie udaliśmy się do Nowej Zelandii. Po pierwsze dlatego, że zawsze o tym marzyliśmy, po drugie dlatego, że bliżej już być nie mogliśmy, a po trzecie dlatego, że nasza australijska wiza umożliwiała pobyt w Australii jednorazowo na okres nie dłuższy niż 3 miesiące – kilkudniowy pobyt za granicą „resetuje” wizę i znów ma się kolejne 3 miesiące.

W Nowej Zelandii zwiedziliśmy całą południową wyspę, byliśmy na lodowcach i na fiordach, widzieliśmy miejsca z Władcy Pierścieni, zdobyliśmy wiele pięknych górskich szlaków i byliśmy na oceanicznej wyprawie w poszukiwaniu wielorybów. A poniżej przedstawiamy Wam naszą fotorelację z tego przepięknego kraju.

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat