Zapraszamy na nasze wystąpienie w Chicago

by Karol Lewandowski

Zapraszamy na nasze wystąpienie w Chicago i symboliczny start podróży „Busem przez 3 Ameryki”!

Zapraszamy do Art Gallery Kafe – 127 Front St, Wood Dale, IL. Start wystąpienia 17:00, niedziela 23 lipca

Szczegóły w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/210008789522667

17. lipca 2017 lądujemy w Chicago, gdzie przez tydzień bedziemy szykować auto do podróży przez 3 Ameryki (tutaj szczegóły tej podróży www.busemprzezswiat.pl/3ameryki). Zaczynamy w Chicago, skąd przez Kanadę ruszamy na Alaskę a potem w dół w kierunku Argentyny.

Około 30 lipca planujemy wyruszyć w trasę.


O spotkaniu
—-
Tutaj można poczytać trochę o naszych poprzednich wystąpieniach (w sumie występowaliśmy już ponad 200 razy na różnych festiwalach i imprezach): www.busemprzezswiat.pl/wystapienia


Na spotkaniu opowiemy naszych 3 książkach oraz o podróżach przez ponad 50 państw na 5 kontynentach. Opowiemy o naszych początkach, poprzednich podróżach przez USA, oraz o planowanej wyprawie przez 3 Ameryki. Wystąpienie będzie przeplatane zdjęciami z podróży i krótkimi filmami.


O nas

Nazywamy się Karol i Ola i jesteśmy blogerami podróżniczymi. Podróżujemy po świecie naszym starym kolorowym busikiem i zawsze staramy się robić to jak najtaniej.
Prawie nigdy nie podróżujemy sami – nasz bus jest 9-osobowy więc zabieramy ze sobą przyjaciół, czytelników naszego bloga i przypadkowo poznanych ludzi – dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nami już ponad 100 osób.
W 7 lat odwiedziliśmy ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechaliśmy ponad 200 tysięcy kilometrów. Nasz blog otrzymał nagrodę najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże od samej Martyny Wojciechowskiej a rok później nasz kanał na youtube został nagrodzony tytułem Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe. Wydaliśmy też 3 książki, które utrzymują się na polskich listach bestsellerów:
1. Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza
2. Busem Przez Świat. Ameryka za 8 dolarów
3. Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów

Podróż przez 3 Ameryki, będzie naszą największą podróżą. Powstanie z niej serial internetowy, a po powrocie planowne jest wydanie kolejnej książki o tej podróży.

P.S. Jeżeli ktoś chciałby się z nami spotkać, czy pokazać nam jakieś ciekawe miejsca w USA lub Kanadzie to prosimy o kontakt 🙂

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat