Dzień 0. Dostaliśmy pod opiekę dom w Chicago

by Karol Lewandowski

17.07.2017

Dopiero co przylecieliśmy, a już dzieją się cuda!

Przylecieliśmy do Chicago we troje i plan jest taki, że przez pierwszy tydzień będziemy przygotowywać busa na warsztacie, a za 2 tygodnie dołącza do nas reszta ekipy (3 osoby) i ruszamy w kierunku Alaski.

Na czas pobytu w Chicago szukaliśmy jakiegoś miejsca na przeczekanie, ale ceny za wynajem były tak szalone, że daliśmy sobie spokój, licząc, żeznajdziemy na miejscu jakiś hostel czy inny przytułek w rozsądnej cenie. Ale nie było nam dane szukać, bo siły wyższe zesłały nam Agnieszkę.

Agnieszka, Polka mieszkająca na obrzeżach Chicago nie dość, że przyjechała po nas na lotnisko, zabrała nas do siebie do domu, to jutro jedzie na wakacje i zostawia nam pod opiekę cały dom i swojego jamnika, Rafika. Aaa.. i zostawiła nam samochód do używania na czas kiedy jeszcze nie mamy swojego

Niesamowite, że są ludzie, którzy są gotowi zrobić coś takiego dla obcych ludzi!

Wyprawa jeszcze dobrze się nie zaczęła, a już dzieją się takie cuda! Strach się bać co będzie dalej 

Więcej szczegółów dowiecie się z naszych codziennych vlogów, które startują już 26. lipca i będą pojawiać się codziennie o 19:00

No i oczywiście InstaStories prowadzone jest na bieżąco

 

P.S.

Sporo osób pyta, czy z tej podróży (Busem przez 3 Ameryki) jest planowana książka. Tak, zdecydowanie z tej podróży będzie książka :), a jeśli chcecie dostać maila gdy tylko ta książka się pojawi to dopiszcie się do specjalnego newslettera tutaj:
Osoby zapisane do listy będą dostaną informację o książce jako pierwsze 🙂

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat