Dzień 13 – piknik w Coogee – Mennica Wrocławska Australia Trip 2013-2014

1397172_753654807982327_2120271591_o

niedziela, 8.12.2013r.

 Wsiadamy w naszego busa i ruszamy z Ashfield przez centrum Sydney do Coogee gdzie o 12:00 zaczyna się polonijny piknik organizowany przez Bumerang Polski z okazji startu wyprawy Mennica Wrocławska Australia Trip. Coogee okazuje się być miejscem spotkań wszystkich okolicznych mieszkańców i niesamowicie tętni życiem. Ciężko tu o miejsce parkingowe ale o to też Polonia zadbała, więc parkujemy busa przy samej plaży. W parku czeka na nas już cała ekipa Polonii, która przyszła się z nami spotkać. Opowiadamy o naszym projekcie i wyprawie, pokazujemy busa, robimy sobie wspólne zdjęcie i przez całe popołudnie wspólnie grillujemy i dyskutujemy o tym co po drodze musimy jeszcze zobaczyć, na co uważać, co powinniśmy ze sobą zabrać itd.

Jutro z samego rana opuszczamy Sydney i ruszamy na północ w kierunku Brisbane a następnie Cairns. Wreszcie rozpocznie się prawdziwa Australia :).

Serdecznie dziękujemy za pomoc podczas naszego pobytu w Sydney całej Polonii, Joasi i Grześkowi, Pani Teresce, Pani Eli z Domu Polskiego, Panu Krzysztofowi i Januszowi z Bumeranga Polskiego,  Pani Doktor Łukaszewicz, Ani i Krzyśkowi, i wszystkim innym którzy nam pomogli!

Jesteście wspaniali!

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl