Mennica Wrocławska

by Karol Lewandowski

Mennica Wrocławska to wiodący diler złota i srebra inwestycyjnego w Polsce. Spółka działa w nawiązaniu do wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia, na którego terenie od IX wieku do lat 40. XIX wieku funkcjonowała renomowana mennica.

Złoto oferowane przez Mennicę Wrocławską sprzedawane jest w 10 oddziałach w Polsce. Dodatkowo ofertę firmy znaleźć można w blisko 450 placówkach partnerskich dzięki współpracy z Alior Bankiem czy Deutsche Bankiem.

W ofercie Mennicy Wrocławskiej znajdują się złote i srebrne sztabki oraz monety najbardziej renomowanych Mennic na świecie w tym australijskiej mennicy Perth Mint. Takie monety jak „Australijski Złoty Kangur”, „Australijska Srebrna Koala” można znaleźć w stałej ofercie sponsora tytularnego kolejnej wyprawy Busem przez świat.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat