Nasz kurs online dla blogerów podróżniczych i darmowy webinar

Jak niektórzy z Was wiedzą, od 3 lat mamy swoją firmę i zawodowo zajmujemy się podróżami. Prowadzimy bloga i vloga, zarabiamy na pisaniu książek, mamy swój sklep internetowy z prezentami dla podróżników, sprzedajemy zdjęcia i filmy z podróży i robimy jeszcze kilka innych rzeczy, dzięki które składają się na szeroko pojętą działalność „Busem Przez Świat”.

Dojście do tego wszystkiego zajęło nam 8 lat, a po drodze popełniliśmy pełno błędów. Gdybym dziś zaczynał z tą wiedzą i doświadczeniem jakie teraz posiadam, to byłbym w stanie rozwinąć to wszystko w 1-2 lata.

Widzimy, że w Polsce jest bardzo dużo blogów podróżniczych, z olbrzymim potencjałem, ale ich właściciele tego potencjału nie wykorzystują. A nie każdy ma tyle cierpliwości co my i najczęściej po kilku latach takie blogi umierają.

Wielu blogerów pyta nas o porady na ten temat. Wytłumaczenie tego za pomocą maila, czy nawet kilku godzinnego spotkania jest niemożliwe, bo ten temat jest zbyt skomplikowany. Dlatego postanowiliśmy usystematyzować naszą wiedzę i zebraliśmy ją w formę kilkunastu lekcji. I tak powstał nasz kurs „Zawodowy Podróżnik”.

Zobacz szczegóły kursu >>

Czego nauczysz się w kursie?

 

Kurs składa się z kilkunastu lekcji, w których szczegółowo omawiam, m.in. poniższe tematy:

 • Jak krok po kroku stworzyć profesjonalnego bloga?
 • Jakie są sposoby zarabiania na blogu i rzeczach okołoblogowych?
 • Jak promować swoją działalność w internecie?
 • Jak rozkręcić popularne konto na facebooku lub instagramie?
 • Jak stworzyć virala, który obejdzie cały świat?
 • Jak zarabiać na wystąpieniach podróżniczych?
 • Jak napisać i wydać własną książkę i ile można na tym zarobić?
 • Czym robić zdjęcia i jakich zasad się trzymać, żeby miały „to coś”?
 • Jak sprawnie tworzyć i montować wideo z podróży?
 • Jak znaleźć sponsora na wyprawę
 • i wiele innych

Dla kogo jest ten kurs?

 

Kurs jest zarówno dla początkujących, którzy nie mają jeszcze bloga ani profili w social mediach i dopiero zaczynają podróżować, jak i dla kilkuletnich blogerów, którzy od kilku lat prowadzą bloga, ale chcieliby go sprofesjonalizować, wypromować i zacząć zarabiać konkretne pieniądze.

Po prostu osoby początkujące będą musiały do niektórych lekcji wracać, a doświadczeni blogerzy będą mogli je od razu wprowadzać w życie.

fot. Marcin Wesołowski

Czy wystarczy, że przerobię ten kurs i będę zarabiał na podróżach?

 

Nie. Ten kurs to tylko drogowskaz, dzięki któremu będziesz wiedział co robić. Ale ja tego za Ciebie nie zrobię. Do sukcesu niezbędna jest cierpliwość i masa pracy nad swoją marką, nad blogiem, wpisami, filmami itd.

Nie obiecuje, że będzie łatwo. Nie będzie. Ale będzie dużo łatwiej, niż gdybyś dochodził do tego wszystkiego sam.

To nie jest magiczna wiedza, dzięki której po 2-tygodniowym kursie staniesz się nagle zawodowym podróżnikiem. Pierwsze pieniądze pojawią się dopiero po kilku miesiącach, a na rozwinięcie bloga od zera będziesz potrzebował minimum roku. Ale jeśli będziesz trzymał się moich wskazówek i będziesz konsultować wszystko na naszej tajnej grupie doradczej to będziesz w stanie osiągnąć sukces.

Zobacz szczegóły kursu >>

 

Darmowy webinar

 

Zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego kursu? Zanim to zrobić obejrzyj ten webinar online, który prowadziliśmy kilka dni temu. Łatwiej będzie Ci zrozumieć jakie tematy będą poruszane w kursie.

Zobacz szczegóły kursu >>

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl