Nasz kurs online dla blogerów podróżniczych i darmowy webinar | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Nasz kurs online dla blogerów podróżniczych i darmowy webinar

Jak niektórzy z Was wiedzą, od 3 lat mamy swoją firmę i zawodowo zajmujemy się podróżami. Prowadzimy bloga i vloga, zarabiamy na pisaniu książek, mamy swój sklep internetowy z prezentami dla podróżników, sprzedajemy zdjęcia i filmy z podróży i robimy jeszcze kilka innych rzeczy, dzięki które składają się na szeroko pojętą działalność “Busem Przez Świat”.

Dojście do tego wszystkiego zajęło nam 8 lat, a po drodze popełniliśmy pełno błędów. Gdybym dziś zaczynał z tą wiedzą i doświadczeniem jakie teraz posiadam, to byłbym w stanie rozwinąć to wszystko w 1-2 lata.

Widzimy, że w Polsce jest bardzo dużo blogów podróżniczych, z olbrzymim potencjałem, ale ich właściciele tego potencjału nie wykorzystują. A nie każdy ma tyle cierpliwości co my i najczęściej po kilku latach takie blogi umierają.

Wielu blogerów pyta nas o porady na ten temat. Wytłumaczenie tego za pomocą maila, czy nawet kilku godzinnego spotkania jest niemożliwe, bo ten temat jest zbyt skomplikowany. Dlatego postanowiliśmy usystematyzować naszą wiedzę i zebraliśmy ją w formę kilkunastu lekcji. I tak powstał nasz kurs “Zawodowy Podróżnik”.

Zobacz szczegóły kursu >>

Czego nauczysz się w kursie?

 

Kurs składa się z kilkunastu lekcji, w których szczegółowo omawiam, m.in. poniższe tematy:

 • Jak krok po kroku stworzyć profesjonalnego bloga?
 • Jakie są sposoby zarabiania na blogu i rzeczach okołoblogowych?
 • Jak promować swoją działalność w internecie?
 • Jak rozkręcić popularne konto na facebooku lub instagramie?
 • Jak stworzyć virala, który obejdzie cały świat?
 • Jak zarabiać na wystąpieniach podróżniczych?
 • Jak napisać i wydać własną książkę i ile można na tym zarobić?
 • Czym robić zdjęcia i jakich zasad się trzymać, żeby miały “to coś”?
 • Jak sprawnie tworzyć i montować wideo z podróży?
 • Jak znaleźć sponsora na wyprawę
 • i wiele innych

Dla kogo jest ten kurs?

 

Kurs jest zarówno dla początkujących, którzy nie mają jeszcze bloga ani profili w social mediach i dopiero zaczynają podróżować, jak i dla kilkuletnich blogerów, którzy od kilku lat prowadzą bloga, ale chcieliby go sprofesjonalizować, wypromować i zacząć zarabiać konkretne pieniądze.

Po prostu osoby początkujące będą musiały do niektórych lekcji wracać, a doświadczeni blogerzy będą mogli je od razu wprowadzać w życie.

fot. Marcin Wesołowski

Czy wystarczy, że przerobię ten kurs i będę zarabiał na podróżach?

 

Nie. Ten kurs to tylko drogowskaz, dzięki któremu będziesz wiedział co robić. Ale ja tego za Ciebie nie zrobię. Do sukcesu niezbędna jest cierpliwość i masa pracy nad swoją marką, nad blogiem, wpisami, filmami itd.

Nie obiecuje, że będzie łatwo. Nie będzie. Ale będzie dużo łatwiej, niż gdybyś dochodził do tego wszystkiego sam.

To nie jest magiczna wiedza, dzięki której po 2-tygodniowym kursie staniesz się nagle zawodowym podróżnikiem. Pierwsze pieniądze pojawią się dopiero po kilku miesiącach, a na rozwinięcie bloga od zera będziesz potrzebował minimum roku. Ale jeśli będziesz trzymał się moich wskazówek i będziesz konsultować wszystko na naszej tajnej grupie doradczej to będziesz w stanie osiągnąć sukces.

Zobacz szczegóły kursu >>

 

Darmowy webinar

 

Zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego kursu? Zanim to zrobić obejrzyj ten webinar online, który prowadziliśmy kilka dni temu. Łatwiej będzie Ci zrozumieć jakie tematy będą poruszane w kursie.

Zobacz szczegóły kursu >>

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • Jacek Cembrowicz

  Dla mnie blog to obecnie wspomnienie tam gdzie byłem i co robiłem. Piszę dla siebie. Czasem do niego wracam. Może on jest bardziej dla mnie niż dla świata.

 • Krystian Lampka

  Skąd brać treści na – załóżmy – cotygodniowe wpisy?
  Pracując z samego początku na etacie ciężko znaleźć czasem czas żeby pojechać w jakieś miejsce to też zbieranie materiału jest ciężkie z początku. Co najmniej ja mam takie wrażenie.

  • nie trzeba od razu pisać olbrzymich relacji. Czasem nawet weekendowy wyjazd do jakiegoś miasta może być wystarczający żeby stworzyć z niego nawet kilka wpisów. Przykładowo, jedziemy na 3 dni do Barcelony – co można napisać z takiego wyjazdu?
   1. Barcelona w 2-3 dni – co zobaczyć?
   2. Barcelona – co mnie rozczarowało?
   3. Gaudi – historia geniusza, który zginął pod tramwajem
   4. Barcelona śladami Gaudiego – 3 miejsca, które musisz odwiedzić
   5. Barcelona – nie daj się okraść! Na co uważać w Barcelonie?

   itd. Naprawdę kwestia pomysłowości i chęci dzielenia się własnymi przemyśleniami 😉

 • Olga Malinowska

  A ja tylko napiszę, że Wam bardzo gratuluję. Jestem z Wami od pierwszej wyprawy i pamiętam jak zgarneliscie mega popularność po obrazku na demotywatorach, a teraz jesteście czołowymi blogarami w Polsce! Gratki! 😀

 • Maciej Światczyński

  Jak pozostać w swoim pierwotnym kontencie z napływem sponsorów i pieniędzy idących za nimi ? czy to nie jest tak, że ucieka się od niektórych rzeczy , które robiliście na początku, które przyciągnęły fanów, a wraz ze wzrostem popularności i wspomnianych sponsorów robi się niektóre rzeczy pod nich ?

  • u nas wręcz przeciwnie – markom proponujemy współpracę przy projektach które i tak chcieliśmy zrobić ale dzięki ich wsparciu możemy zrobić je lepiej

 • Natalia Nowak

  Probujemy wykupic kurs – czy mozna zaplacic ‘nie-polska’ karta?

  • właśnie dodaliśmy płatność PayPal i jest tam też płatność kartą – powinno już działać 🙂

 • Rafał Bąk

  koszt kursu jaki

 • Beata Branc-Gorgosz

  Ok. Gdzie najlepiej zakładać bloga? Pomóżcie

  • Tak jak wspominałem, najlepiej WordPress na własnej domenie i własnym hostingu. W kursie omawiamy to krok po kroku i wyjaśniamy jak w 1 wieczór zrobić to samemu bez wiedzy informatycznej

 • Ania Grzybowska

  Jak stworzyć pierwszego bloga? Na jakim portalu?

  • Tak jak wspominałem, najlepiej WordPress na własnej domenie i własnym hostingu. W kursie omawiamy to krok po kroku i wyjaśniamy jak w 1 wieczór zrobić to samemu bez wiedzy informatycznej 🙂

 • Magdalena Attia

  Ja mam bloga ale biedaczek marniutki…chcialabym zalozyc takiego bloga z prawdziwego zdarzenia ale nie wiem jak sie za to zabrac! Jakies rady dot.wykupienia domeny,strony na ktorej zalozyc itp.?