Busem Przez Świat w Krakowie i innych miastach

Po 4 tegorocznych wyprawach zakończyliśmy sezon wyprawowy i dostaliśmy sporo zaproszeń na festiwale i spotkania w całej Polsce. A za miesiąc planowana jest premiera naszej drugiej książki więc będzie też parę spotkań premierowych na których będzie można kupić książkę. W najbliższym czasie zapraszamy Was na Travenalia do Krakowa – po raz drugi będziemy gościć na tej imprezie i szczerze ją polecamy – super klimat, dużo ciekawych prezentacji i bardzo dużo ciekawych ludzi. Tak więc w najbliższym czasie busa oraz nas będzie można spotkać:

  • 26 października w Krakowie na Auditorium Maximum Uniwersytetu Jageillońskiego (festiwal podróżniczy Travenalia). Godzina 15:00 (tutaj wydarzenie na facebooku>>)
  • 11 listopada w Opolu
  • 12 listopada w Chorzowie
  • na początku grudnia we Wrocławiu na UE

Na spotkaniach będzie można zobaczyć busa na żywo, posłuchać o naszej ostatniej wyprawie do Australii, zadać pytania a po spotkaniach wypić z nami piwko.

Dokładne kalendarium spotkań tutaj>. A poniżej plakat z planem Travenaliów.

Chcecie nas zaprosić z busem i wykładem do swojego miasta? Piszcie w komentarzach albo na mail 😉

1534822_936685639679242_5841455429089957696_o

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl