Połowa wyprawy “Mennica Wrocławska Australia Trip” za nami!

Za nami już połowa wyprawy! Z tej okazji chcemy nagrać dla Was materiał specjalny – wideo-wywiad z naszą ekipą z odpowiedziami na Wasze pytania dotyczące Australii, naszej wyprawy itd. Pytania możecie zadawać pod tym zdjęciem, a te z nich, które dostaną najwięcej lajków pojawią się w naszym filmie nagranym specjalnie dla Was.

A przez pierwszą połowę wyprawy działo się całkiem sporo, bo w 60 dni pokonaliśmy ponad 12 tysięcy kilometrów, przejechaliśmy 4 australijskie stany, karmiliśmy kangury i koale, pływaliśmy z krokodylami, rzucaliśmy bumerangami, przeżyliśmy spotkanie z jadowitymi wężami i pająkami, przetrwaliśmy atak szarańczy, burze piaskową, porę deszczową oraz 50-stopniowe upały w australijskim outbacku i dotarliśmy do celu naszej wyprawy w samym sercu Australii, góry Uluru. Najpierw zgubiliśmy tłumi a potem odpadło nam koło i na tydzień utknęliśmy w Australii Zachodniej ale z pomocą osób śledzących naszego bloga udało nam się naprawić busa i kontynuować wyprawę. Poznaliśmy setki niesamowitych ludzi i przeżyliśmy przygody, których nie zapomnimy do końca życia. Przed nami jeszcze kilkanaście tysięcy kilometrów, 2 miesiące wyprawy i kawał Australii i Nowej Zelandii do przejechania.

Trzymajcie za nas kciuki i zapraszamy do śledzenia naszego bloga i facebooka 🙂

Ekipa Busem Przez Świat

polowa 2

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl