Zapraszamy na konferencje prasową przed wyprawą (Świdnica, Urząd Miejski, wtorek 26.11 o 8:30)

Już we wtorek, 26 listopada ekipa Busem Przez Świat wyrusza w swoją 9-tą wyprawę, tym razem do krainy kangurów. W ramach wyprawyMennica Wrocławska Australia Trip 2013-2014” wiekowy bus na świdnickich tablicach przejedzie ponad 25.000 km przez Australię i Nową Zelandię. W 4 miesiące, w środku australijskiego lata ekipa w składzie: Karol Lewandowski (Świdnica), Wojtek Lewandowski (Świdnica), Aleksandra Ślusarczyk (Kielce), Tomasz Nowacki (Poznań) i Daniel Tkaczyk (Wrocław) będzie musiała zmierzyć się z porą deszczową, 50-stopniowymi upałami na pustyniach, tysiącami kilometrów niezamieszkałych bezdroży a także najbardziej jadowitą fauną na świecie.

Zapraszamy na konferencję prasową z udziałem ekipy „Busem Przez Świat”, Prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka i przedstawiciela sponsora tytularnego wyprawy firmy Mennica Wrocławska, którą zaplanowano na kilka godzin przed wylotem ekipy do Australii.

Początek we wtorek, 26 listopada o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, pok. 104. I p.).

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl