Dostajemy od Was dużo zaproszeń, wiele osób pisze, żebyśmy przyjechali do ich miasta itd. Chcecie, żebyśmy przyjechali naszym busem i poprowadzili spotkanie u Was w mieście?

Co jest potrzebne aby Busem Przez Świat zawitało u Was w mieście?

1. SALA. Potrzebna jest sala z nagłośnieniem i rzutnikiem. Musicie sami odezwać się do szkoły, uczelni, domu kultury, biblioteki itd. i zaproponować spotkanie z nami i uzyskać zgodę na udostępnienie sali.

2. BRAK HONORARIUM. Nie jest potrzebne żadne honorarium, bo za prowadzenie spotkań nie bierzemy pieniędzy.

3. PALIWO. Zwrot kosztów paliwa. Prezentacje prowadzimy za darmo, ale bus niestety za darmo przyjechać nie może. Potrzebne jest więc dofinansowanie od szkoły lub miasta na koszty paliwa. Bus pali 10l diesla na 100km a wyjeżdża ze Świdnicy niedaleko Wrocławia, możecie więc szybko oszacować sobie czy będzie to 50 czy 150 zł.

4. WIDOWNIA. Zaproszenie widowni na spotkanie – przesyłamy Wam projekt plakatu na temat spotkania a Wy wysyłacie go do lokalnych mediów i znajomych i tym sposobem o spotkaniu dowiaduje się więcej ludzi i mamy widownie.

Prosimy więc żebyście najpierw uzyskali zgodę od Dyrektorów Waszych szkół a potem zgłaszali się do nas z zaproszeniem. Jeśli tylko znajdą się chętni, żeby nas wysłuchać to przyjedziemy nawet na koniec Polski i z chęcią opowiemy o naszych wyprawach.

Ile to trwa, jak wygląda i o czym mówimy?

Spotkania trwają od 1h do 2h w zależności od możliwości czasowych. Na spotkaniach będziemy prezentować filmy i opowiadać o wyprawach, które już się odbyły:

  • Busem Przez Europę (12 państw)
  • Inteleko.pl Przez Polskę (objazd całej Polski)
  • Lenovo East Trip (16 państw)
  • Legalo.pl America Trip (Ameryka Północna) <— większość spotkania poświęcona tej wyprawie

a także o tych planowanych. Będzie można usłyszeć parę wskazówek o tym jak zorganizować podobną wyprawę, zobaczyć busa w środku i zrobić sobie z nim zdjęcie, kupić książkę z pierwszej wyprawy i zadać nurtujące pytania. Nasze prezentacje są (ponoć) ciekawe i interaktywne, poprowadziliśmy już ponad 50 spotkań i jeszcze nigdy nikt nie zasnął ;).

Jesteśmy otwarci na zaproszenia na wszystkie imprezy podróżnicze i studenckie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: kontakt@dev.busemprzezswiat.pl

P.S. Możliwe, że w Waszym mieście jest już planowane jakieś spotkanie więc sprawdźcie najpierw nasze Kalendarium https://www.busemprzezswiat.pl/o-projekcie/kalendarium/ 😉

zwierzeta australia pajaki kangury weze

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat