No dobra, to gdzie teraz?

No dobra, to gdzie teraz?

Oczywiście nie jest to koniec naszych podróży bo projekt zakłada objechanie całego świata. Dopiero wróciliśmy do kraju ale już pojawiają się pomysły na kolejną wyprawę. Prawdopodobnie będziemy wybierać z 4 opcji:

 1. Wyprawa przez 3 kontynenty dookoła Morza Śródziemnego –  3 Continents Trip
 2. Wyprawa do Tybetu przez Chiny i Rosję – Tibet Trip
 3. Wyprawa do Australii – Australia Trip
 4. Wyprawa na Północ Europy i na Islandię – North Trip

Za kilka tygodni zdecydujemy, którą opcje wybierzemy, każda wiąże się z innymi formalnościami, problemami i funduszami więc jest nad czym myśleć.

Pamiętajcie, że nasz projekt jest projektem otwartym i już teraz każdy z Was może zgłosić się na naszą kolejna wyprawę – wystarczy wypełnić formularz >>.

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki, magister zaawansowanej informatyki. Z zawodu grafik komputerowy. Pomysłodawca i organizator projektu Busem Przez Świat. Odwiedził ponad 50 państw na 5 kontynentach. Jako jedyny z ekipy wziął udział we wszystkich wyprawach. Autor książek "Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza" i "Ameryka za 8 dolarów" i "Australia za 8 dolarów". Kontakt karol@busemprzezswiat.pl
 • Oskar

  Zapraszam do Australii 🙂

 • DarkStar

  Ja bym tam wybrał zwiedzanie Australii 🙂

 • Angelika

  A mi się podoba trasa nr 1;D Dookoła Morza Śródziemnego xD może być ciekawa;D

 • Z tego co pamiętam poruszanie się po Tybecie po bodajże 2008 roku nie jest już takie łatwe 😉
  Ja stawiam na 1.

  • marta

   Jest ekstremalnie kosztowne. Założenie jest takie, że nie można się tam poruszać samemu, tylko ze zorganizowaną grupą, przewodnikiem i planem na każdy dzień. Masakra. Ale może istnieje jakiś wymyk. Teoretycznie można się dostać z Chin do Indii przez Pakistan (niestety omijając Tybet) , ale odległości są delikatnie mówiąc gigantyczne. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia.

 • seawolf688

  Tybet, Tybet wybierz Panie!! 😉

 • Bejb

  Coś mi się wydaje, że padnie na Tybet : )

 • Jacek

  Moim skromnym zdaniem powinniscie sie wybrac na trase # 4 ze wzgledow logistycznych a miedzy czasie przygotowywac sie w podroz do Australii.Dajcie troche odpoczac Super Trampowi ha ha.

 • Kusząca byłaby zapewne opcja Rosja/Chiny/Tybet ale po monstrualnej Ameryce będzie Wam się chciało tworzyć kolejnego potworka podróżniczego? 🙂 Oczywiście przygoda przednia aczkolwiek wiązało by się to z całą masą problemów i problemików. Osobiście chętnie bym coś takiego oglądnął/przeczytał.

  pozdrawiam,

 • Przemek

  Moim zdaniem fajna jest opcja 1 🙂 tylko ryzyko jest w krajach arabskich, ale Wasz zapał jest w stanie wszystko przezwyciężyć 🙂 i jeśli jedynka to moglibyście jechać na wschód i przez Europę wracać, czyli dokończyć “Busem dookoła Europy” czyli jechać tam gdzie byście pojechali gdyby nie konieczność jazdy na lawecie 🙂

 • Adrian

  Oczywiście że Australia

 • Miro

  tylko Kraina OZ (Australia) daleko ale przynajmniej cywilizowany kraj.

 • Australia ! 😉

 • Roadkiller

  Jak szaleć to szaleć – Australia 😉 Jedynka też ciekawa. Druga opcja to nawet kierowcy zawodowi nie chcą tam jeździć bo boją się o towar także wiecie… 😉

x

Check Also

10 najpiękniejszych miejsc na Alasce

Alaska - co zobaczyć? Najlepsze atrakcje i najpiękniejsze miejsca. A także trasa naszej podróży.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dołącz do wyprawy i przeżyj przygodę życia!

Tak jest, to prawda - każdy może dołączyć do kolejnej wyprawy “Busem Przez Świat” BPS ...

Zamknij