Prezentacja na Travenaliach w Krakowie | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Prezentacja na Travenaliach w Krakowie

W poprzedni weekend 27-28 października mieliśmy okazję nie tylko gościć na krakowski festiwalu Travenalia ale także przedstawić swoją prezentację. W sobotę incognito wysłuchiwaliśmy przez cały dzień fascynujących opowieści innych podróżników a w niedzielę rano miała miejsce nasza prezentacja. Po prezentacji zaprosiliśmy zainteresowanych do naszego zorganizowanego na szybko stoiska (stolik z 2 krzesłami :P). Zebrał się spory tłum, który wytrwale wysłuchiwał nas i zadawał pytania przez ponad 2 godziny! Sprzedaliśmy wszystkie przywiezione książki i poszło nam ponad 500 wlepek i wizytówek :). Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie a organizatorom za zaproszenie na tę wspaniałą imprezę podróżniczą.

Po festiwalu zostaliśmy zaproszeni przez krakowskich studentów astronomii do obserwatorium astronomicznego UJ na obserwacje gwiazd oraz na przejażdżkę ich nowym nabytkiem – starym żukiem, którym już planują podróże. Dzięki Wam za naprawdę interesujący wieczór!

Kolejne planowane spotkania:

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • VirtuS

  Witam. Czy na spotkanie z wami w ZSGH w Tarnowskich Górach można normalnie wejść z ulicy, czy trzeba być uczniem lub się w jakiś sposób zapisać?

 • kamil

  Bus już wrócił, czy jeszcze nie?.

 • kas

  Na Travenaliach byliście fantastyczni.;) Oczywiście duże znaczenie miał fakt, że prelegent ‘miał gadane’;) Słuchało się super, aż żal, że tak krótko. Wasza prelekcja była najlepsza ze wszystkich tego dnia. Bo mieliście fantastyczny pomysł na wyprawę, zaangażowanie w projekt, super prezentację i jeszcze fajnie to zostało przedstawione. No i bluzy mieliście jeszcze fajne;)
  Cieszę się, że byliście na Travenaliach.;-)

 • Piotr

  będziecie w Sosnowcu ! dziena xD