W poprzedni weekend 27-28 października mieliśmy okazję nie tylko gościć na krakowski festiwalu Travenalia ale także przedstawić swoją prezentację. W sobotę incognito wysłuchiwaliśmy przez cały dzień fascynujących opowieści innych podróżników a w niedzielę rano miała miejsce nasza prezentacja. Po prezentacji zaprosiliśmy zainteresowanych do naszego zorganizowanego na szybko stoiska (stolik z 2 krzesłami :P). Zebrał się spory tłum, który wytrwale wysłuchiwał nas i zadawał pytania przez ponad 2 godziny! Sprzedaliśmy wszystkie przywiezione książki i poszło nam ponad 500 wlepek i wizytówek :). Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie a organizatorom za zaproszenie na tę wspaniałą imprezę podróżniczą.

Po festiwalu zostaliśmy zaproszeni przez krakowskich studentów astronomii do obserwatorium astronomicznego UJ na obserwacje gwiazd oraz na przejażdżkę ich nowym nabytkiem – starym żukiem, którym już planują podróże. Dzięki Wam za naprawdę interesujący wieczór!

Film zamki pałace polski busem przez świat google maps krzyżtopór

Kolejne planowane spotkania:

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat