Już za ponad miesiąc (17. listopada) odbędzie się kolejna edycja naszego podróżniczego festiwalu MOTOTRAVEL. Poprzednia edycja zakończyła się sukcesem, świetni podróżnicy stworzyli niepowtarzalną atmosferę spotkania, a prezentacje trwały do 4. rano a wszystkim dalej było mało! Dlatego w tym roku z miłą chęcią zapraszamy na drugą edycję imprezy.

Zapraszamy studenckie (i nie tylko) zmotoryzowane grupy podróżnicze takie jak my do zgłaszania się na festiwal. Nie trzeba mieć za sobą wyprawy na Syberię czy do puszczy amazońskiej, żeby wystąpić ze swoją prezentacją na naszym festiwalu! Zgłoszenia przyjmujemy na email (szczegóły poniżej)

MotoTravel to festiwal zmotoryzowanych podróżników niskobudżetowych.  Impreza została stworzona i jest organizowana przez ekipę Busem Przez Świat.

Festiwal ma na celu zrzeszenie podróżników amatorów z całej Polski, którzy w zmotoryzowany sposób z małym budżetem przemierzają świat. MotoTravel odbywa się jesienią – czyli wtedy kiedy wszyscy jesteśmy już po wyprawach ale zaczynamy planować już następne.

Na festiwalu każdy ma 40 min na przedstawienie swojej tegorocznej wyprawy, pokazanie zdjęć i filmów. Przed budynkiem festiwalu na campingu odbywa się najpierw pokaz pojazdów wyprawowych. Wstęp jest otwarty – zapraszamy na widownię wszystkich zainteresowanych.

Zgłoszenia uczestników na email: kontakt@dev.busemprzezswiat.pl w tytule podając “Mototravel 2012″, w treści 3 zdania o planowanej prezentacji (czego będzie dotyczyć), nazwa projektu/osoby zgłaszającej, prognozowana liczba osób i 1 zdjęcie.

Zgłoszenia przyjmujemy do samego festiwalu. Jeśli wpadniesz na festiwal a wcześniej się nie zapowiadałeś to będziesz mógł na końcu przedstawić jeszcze swoją wyprawę ;) .

Dotychczas wystąpili u nas:

Zapraszamy na fanpage festiwalu: http://www.facebook.com/FestiwalMotoTravel

PROGRAM imprezy zostanie opublikowany wkrótce.

Część podróżników, którzy przedstawili swoje wyprawy na poprzedniej edycji

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat