Dołącz do wyprawy i przeżyj przygodę życia! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Dołącz do wyprawy i przeżyj przygodę życia!

Tak jest, to prawda – każdy może dołączyć do kolejnej wyprawyBusem Przez Świat

BPS – zgloszenie na wyprawy (.doc)

Podobała Ci się nasza wyprawa przez Amerykę i nasze poprzednie wyprawy? Uważasz, że nadajesz się na taką przygodę życia i chciałbyś wyruszyć z nami w następną wyprawę? Zgłoś się do naszej ekipy!

Nasz projekt jest projektem otwartym, mamy stały “trzon” ekipy ale co roku dobieramy kilka nowych osób które dzięki nam mogą wyruszyć w swoją wyprawę życia. Jeśli czujesz, że jesteś gotów spełnić swoje marzenie to wypełnił powyższy formularz i zgłoś swoje uczestnictwo w kolejnej wyprawie Busem Przez Świat.

Nie jest jeszcze znany kierunek wyprawy, ale będzie to albo Tybet, albo Australia albo wyprawa dookoła Morza Śródziemnego przez 3 kontynenty.

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • Maciej Jeleń

  Ja mam teraz dużo wolnego czasu i czemu nie skoro projekt otwarty 🙂

 • Iza

  Ja mam małe dziecko,ale chętnie bym sie wybrała 🙂 i z niecierpliwością czekam na kolejną książkę 🙂

 • Michał

  jakis czas temu przeczytalem to
  Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości, odpowiedział:

  Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze. Następnie, poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak na prawdę nie żyjąc.

  i złożylem wypowiedzenie w pracy … od nastepnego miesiaca zaczyma zyc milo bylo by zaczac od wyprawy

  Pozdrawiam