Tak jest, to prawda – każdy może dołączyć do kolejnej wyprawyBusem Przez Świat

BPS – zgloszenie na wyprawy (.doc)

Podobała Ci się nasza wyprawa przez Amerykę i nasze poprzednie wyprawy? Uważasz, że nadajesz się na taką przygodę życia i chciałbyś wyruszyć z nami w następną wyprawę? Zgłoś się do naszej ekipy!

Nasz projekt jest projektem otwartym, mamy stały “trzon” ekipy ale co roku dobieramy kilka nowych osób które dzięki nam mogą wyruszyć w swoją wyprawę życia. Jeśli czujesz, że jesteś gotów spełnić swoje marzenie to wypełnił powyższy formularz i zgłoś swoje uczestnictwo w kolejnej wyprawie Busem Przez Świat.

Nie jest jeszcze znany kierunek wyprawy, ale będzie to albo Tybet, albo Australia albo wyprawa dookoła Morza Śródziemnego przez 3 kontynenty.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat