Kurs filmowy Projekt Film – naucz się robić filmy, które zrywają widzów z krzeseł

by Karol Lewandowski

Gdybym mógł cofnąć się w czasie i polecić sobie jedną umiejętność, w którą warto inwestować, to byłoby to tworzenie filmów. Niezależnie od tego, czy masz 18 lat, czy 38.

Format wideo rządzi

Format wideo powoli przejmuje wszystkie social media, bo jest najbardziej angażujący i dający największe możliwości. A znalezienie dziś pracownika, który zajmuje się montażem lub filmowaniem jest obecnie bardzo trudne, bo dobrych specjalistów wciąż nie ma wielu, a stawki często są kosmiczne – wiemy, bo niedawno robiliśmy rekrutacje na montażystę. I byliśmy w szoku, że za montaż jednego krótkiego filmu na youtube niektórzy biorą już kilka tysięcy złotych.

Filmowiec i montażysta to obecnie jeden z niewielu zawodów, które polecałbym w ciemno, bez obawy, że za kilka lat nie będzie w tym zawodzie pracy. Możesz pracować w branży reklamowej, w social mediach, w branży filmowej, ślubnej, eventowej, turystycznej, sportowej i wielu innych.

Poza tym, nie trzeba zawodowo zajmować się filmowaniem, żeby umiejętności filmowe przydawały się w codziennym życiu – nam pozawalają one robić dużo piękniejsze i bardziej angażujące filmiki na social media, dzięki którym rozwijamy swoją markę.

Ale całe to filmowanie wydaje się być bardzo skomplikowaną sprawą i na pewno zastanawiacie się, gdzie się tego uczyć?

Jakie filmy robiłem 10 lat temu?

Kiedy sam lata temu zaczynałem tworzyć filmy, to nie miałem pojęcia od kogo można się uczyć. Swoją drogą, robiłem wtedy filmy tak nudne i słabe, że musiałem je poukrywać i większości nie znajdziecie już w internecie. No dobra, jeden mogę Wam pokazać. Wejdźcie tu >> i wpiszcie hasło „alewstyd” 😉

Samodzielna nauka „po omacku” zajęła mi 10 lat, zanim zacząłem robić przyzwoite filmy. Dziś wiem, że gdyby za rękę poprowadził mnie dobry mentor, to byłby w stanie rozwinąć się tak w kilka miesięcy.

Jak nauczyć się filmowania?

Dziś nasze produkcje są o niebo lepsze ale wciąż nie jestem z nich w pełni zadowolony. Dlatego przez ostatnie lata mocno starałem się rozwijać swój warsztat ucząc się od innych. I była to droga przez mękę. Niby w internecie jest dużo poradników o filmowaniu, ale informacje są źle przedstawiane, szczątkowe, każdy mówi co innego, a zebranie tego wszystkiego w jedną całość przyprawia o ból głowy.

Dlatego szukałem kursów i szkoleń, na które mógłby się zapisać – bo uważam, że taka usystematyzowana, zebrana w jednym miejscu wiedza, to najszybsza i najskuteczniejsza forma nauki. Szczególnie jeśli uczy ktoś, kogo się podziwia, kto swoją wiedzę zdobył w praktyce i kto umie tę wiedzę przekazywać.

Ale albo nie znajdowałem niczego sensownego, albo filmy tworzone przez autorów tych kursów po prostu nie były w moich klimacie i nie były tym, co sam chciałbym umieć robić.

Jak powstał Projekt Film?

I wtedy zgłosiła się do nas Paulina „Vryga” (której piękne klimatyczne filmy podziwiam od lat), z prośbą o pomoc w zebraniu ekipy filmowych „Avengersów” i stworzeniu wspólnie kursu filmowego, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było.

Udało nam się skompletować ekipę mentorów, którzy są legendami w swojej branży. Ludzi, na których filmy przez ostatnie lata patrzyłem z podziwem i zastanawiałem się, czy kiedyś będę mógł stworzyć coś równie wybitnego.

O ludziach, którzy stworzyli Projekt Film dowiecie się więcej na stronie www.projektfilm.pl.

Przez ostatnie pół roku pomagałem im stworzyć kurs online Projekt Film, w którym ja dzielę się swoją wiedzą o youtube i marketingu internetowym, a oni zdradzają wszystkie swoje sztuczki i tajniki dotyczące tworzenia spektakularnych filmów.

Dosłownie kilka dni temu wypuściliśmy kurs Projekt Film ujrzał światło dzienne. Spodziewałem się, że produkt tak dobry i stworzony przez takich ekspertów będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Ale to co się wydarzyło, przerosło wszelkie oczekiwania – w pierwsze 24 godziny do kursu dołączyło ponad 300 osób ?

Czegoś tak dobrego dawno nie widziałeś

Nie będę już przedłużał, bo więcej o tym kursie dowiesz się na stronie www.projektfilm.pl. Koniecznie tam zajrzyj i obejrzyj krótki film, który znajdziesz na górze strony. Gwarantuje czegoś tak dobrego, dawno nie widziałeś.

Dla kogo jest ten kurs?

Nasz kurs jest zarówno dla średniozaawansowanych, jak i dla początkujących, którzy zaczynają od zera.
Zresztą, niezależnie na jakim jesteś poziomie, to możesz bezpiecznie sprawdzić czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie – dajemy Ci 30 dni na zwrot. Jesteśmy pewni jego jakości, dlatego możesz obejrzeć dowolną liczbę lekcji i jeśli stwierdzisz, że kurs nie jest warto tych pieniędzy, albo jest dla Ciebie za trudny, to możesz zrezygnować, a my oddamy Ci pełną kwotę. Bez zadawania zbędnych pytań.

>> Zobacz szczegóły tego kursu <<

Dlaczego warto dołączyć już teraz?

Kurs jest w sprzedaży jeszcze tylko przez kilka dni, a kolejna edycja będzie dopiero na jesień. Pierwsza, premierowa edycja jest wyjątkowa, bo tylko w tej edycji otrzymujesz:

✅ Najniższą cenę (od kolejnej edycji będzie kilkaset złotych drożej)
✅ DOŻYWOTNI dostęp do kursu i jego wszystkich aktualizacji (od kolejnej edycji dostęp będzie tylko na 12 miesięcy)
Konkurs dla kursantów – do wygrania sprzęt za prawie 20.000 zł dla najpilniejszych kursantów. Do wygrania jest m.in. pełnoklatkowy aparat Sony A7C z obiektywem Sony FE 24 mm f/2.8 G oraz akcesoriami (o wartości około 15.000 zł).
✅ Zniżki u kilkunastu partnerów kursu – np. kupując jeden z polecanych przez nas aparatów Sony z naszą zniżką, oszczędzasz tyle, że koszt naszego kursu zwraca Ci się w 100% ?

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat