Jak stworzyć własny sklep internetowy? Nasz nowy kurs

Jednym z głównych powodów, dzięki którym możemy teraz mieszkać na Maderze i nie martwić się o finanse, jest nasz sklep internetowy, który generuje nam stały dochód pasywny – nawet jeśli nie ma nas w Polsce.

Jeśli sami myślicie nad sprzedażą w internecie, to zapraszamy Was na nasz nowy kurs „Własny sklep online”, nad którym pracowałem przez ostatnie miesiące. Dzielę się w nim wiedzą zdobytą przez 5 lat studiów informatycznych, 7 lat pracy przy tworzeniu sklepów online i 10 lat współprac marketingowych. No i oczywiście tą zdobytą przy prowadzeniu i optymalizowaniu własnego sklepu przez ostatnie lata.

Szczegóły kursu znajdziecie na www.wlasnyskleponline.pl

Własny sklep online” to kompleksowe szkolenie online dla osób, które chcą poznać tajniki sprzedaży w internecie. W ponad 40 lekcjach przeprowadzę Was przez wszystkie etapy tworzenia i rozwijania sklepu internetowego. Kurs porusza wszystkie tematy związane z tworzeniem strony sklepu, tworzeniem produktów, budowaniem społeczności, planowaniem promocji, optymalizowaniem konwersji, automatyzowaniem biznesu online, oraz darmowym i płatnym pozyskiwaniem klientów.

Darmową próbkę wiedzy możecie zobaczyć na webinarze „Własny sklep online w 10 krokach”, dostępnym pod linkiem http://busemprzezswiat.pl/r/webinarwlasnysklep/. Aktualna edycja kursu jest w sprzedaży tylko do 21 marca 2021.

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl