Owocowe Koszulki – nasza marka odzieżowa

by Karol Lewandowski
No to już oficjalnie 

Ruszamy z nowym projektem, nad którym siedzieliśmy 2 lata – własną marką odzieżową 

?Owocowe Koszulki – Happy Fruit są odpowiedzią na potrzebę naszej społeczności, która zbiera się wokół nas już od ponad 8 lat. Baliśmy się w ten biznes wchodzić jak diabli. Bo ryzyko, bo nic o tej branży nie wiemy, bo konkurencja tak wielka, że szkoda gadać. Ale jak to się mówi: SKY IS THE LIMIT ? Dlatego złapaliśmy byka za rogi i znów rozpiera nas pozytywna energia, że próbujemy. Najwyżej z tego byka spadniemy, trochę się potłuczemy, ale w końcu wstaniemy, otrzepiemy się i pójdziemy dalej. 

 

I tego Wam również życzymy – odwagi, determinacji i banana na twarzy, ewentualnie arbuza ?Owocowe koszulki dostępne już w naszym sklepie internetowym:

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/owocowe-koszulki” ]Zobacz nasze koszulki[/button]

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/owocowe-koszulki” ]Zobacz nasze koszulki[/button]

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat