Vlog #26 - Przerwali MILCZENIE! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Vlog #26 – Przerwali MILCZENIE!

 

Naszą trasę z tej podróży możecie śledzić na żywo dzięki pozycjonerowi GPS tutaj: https://www.busemprzezswiat.pl/gps/

P.S. Sporo osób pyta, czy z tej podróży (Busem przez 3 Ameryki) jest planowana książka. Tak, zdecydowanie z tej podróży będzie książka :), a jeśli chcecie dostać maila gdy tylko ta książka się pojawi to dopiszcie się do specjalnego newslettera tutaj: https://www.busemprzezswiat.pl/r/ksiazka3ameryki/ Osoby zapisane do listy będą dostaną informację o książce jako pierwsze 😉

About admin

  • Zygmunt Szymanski

    prosze dopuscic Kochane Panie do mikrofonu dluzej niz na 5 sekund….Edmonton tez zadymilo!!!! Szerokiej BEZPIECZNEJ drogi!!!

  • Zygmunt Szymanski

    Alex!!!ciekawostka taka…moja wnuczka w Polsce (jedna z blizniaczek) ma na imie Aleksandra a druga Dominika Szymanskie (https://www.facebook.com/profile.php?id=100013147424609) a corka mojej siostry Haliny ma na imie Ania….nasze spotkanie to nie byl przypadek….to zrzadzenie losu!!! Ciekaw jestem jak Wam sie spodoba Yukon..patelnie do plukania zlota macie???? SZEROKIEJ!!!! (I bezpiecznej) DROGI !!!

  • Zygmunt Szymanski

    Ekipa…Mamy ten koszmarny dym w Edmonton…dopelzlo!!!!a Banff???za tloczne….jednak wole Jasper!!! Karol!!!czy ja w koncu uslysze Anie???