10 najpiękniejszych miejsc w Gruzji [film]

10 najpiękniejszych miejsc w Gruzji [film]

Gruzja to przepiękny kraj, w którym można by spokojnie spędzić kilka miesięcy, ale te 10 miejsc, według nas, musicie zobaczyć koniecznie:

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki, magister zaawansowanej informatyki. Z zawodu grafik komputerowy. Pomysłodawca i organizator projektu Busem Przez Świat. Odwiedził ponad 50 państw na 5 kontynentach. Jako jedyny z ekipy wziął udział we wszystkich wyprawach. Autor książek "Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza" i "Ameryka za 8 dolarów" i "Australia za 8 dolarów". Kontakt karol@busemprzezswiat.pl
  • Zgadzam się prawie ze wszystkim – jedynie Batumi mnie nie urzekło. Jak ktoś lubi długie górskie wędrówki to polecam trasę z Omalo do Kazbegi. Trasa jest niezwykle malownicza, a 6 lat temu nie spotkałem na niej prawie nikogo, prócz pasterzy oczywiście. Wieczór spędzony na rozmowach przy winie z pasterzami, a później nocleg w szałasie pasterskim to jedno ze wspomnień z tej podróży, do którego wracam najczęściej. W zestawieniu brakuje mi jedynie twierdzy Szatili w Chewsuretii (chyba że przeoczyłem) – to po prostu rewelacja! Monastyry Kachetii też są fantastyczne. Pozdrowienia!

x

Check Also

gruzja poradnik przewodnik

Gruzja – 30 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim tam pojedziesz (+konkurs)

Gruzja to niesamowity kraj, który zachwyca, ale i zaskakuje w wielu kwestiach. Dlatego szykując swoją podróż do Gruzji dobrze wiedzieć kilka podstawowych rzeczy o podróżowaniu po tym kraju.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dolny Śląsk – 16 miejsc, które musisz odwiedzić

Dolny Śląsk atrakcje. Najlepsze atrakcje turystyczne Dolnego Śląska oraz propozycja trasy na własną podróż po województwie dolnośląskim

Zamknij