Wehikuł Podróżniczy #1

by Karol Lewandowski

Łukasz Jakóbiak tworzy swój internetowy talk-show w 20-metrowej kawalerce, a my postanowiliśmy sprawdzić czy 4 metry kwadratowe  busa są wystarczające by stworzyć w nich pierwszy w polskim internecie cykliczny program podróżniczy.  😉

Oto premiera pierwszego rozrywkowo-podróżniczego programu na który czekał cały świat, a na pewno nasze matki i ich koleżanki. 🙂

Kilka dni temu ruszyliśmy z naszym nowym youtubowym programem podróżniczym, nad którym pracowaliśmy w tajemnicy przez ostatnie kilka miesięcy. Nie będziemy w nim porywać Waszych serc piękniusimy widoczkami, ani egzotycznymi zwierzątkami (no chyba, że nie będziemy mogli się powstrzymać). Odkryjemy natomiast przed Wami zaplecze naszych wyjazdów. Poopowiadamy co odwiedzić, na co uważać, jak się spakować, jak znaleźć fundusze itd.

Będzie radośnie, ciekawostkowo, lekko i przyjemnie, a czasem może nawet merytorycznie.

Poniżej pierwszy odcinek, kolejne będą pojawiać się regularnie w każdy czwartek o 19:00, więc żeby nie przegapić koniecznie subskrybujcie nasz kanał na youtube:

http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=busemprzezswiat

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba nasz nowy pomysł 😉

Bezpośredni link do odcinka na youtubehttps://www.youtube.com/watch?v=nHGkHrIXalc

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat