Konkurs – film Rio, I Love You

Filmy nieodłącznie wiążą się dla nas z podróżami – przed wyjazdem zawsze oglądamy jak najwięcej filmów związanych z miejscem do którego mamy zamiar pojechać a kilka razy film nawet zainspirował nas do zorganizowania kolejnej wyprawy – tak było w przypadku Władcy Pierścieni i Nowej Zelandii.

Natomiast do rozpoczęcia podróżowania i stworzenia projektu Busem Przez Świat zainspirował nas kiedyś film Into The Wild, dzięki któremu nasz bus został ochrzczony imieniem Supertramp. 🙂

Jak pamiętacie, kolejną dużą wyprawę planujemy do Ameryki Południowej, dlatego z miłą chęcią obejrzymy film którego akcja toczy się w najbardziej roztańczonym mieście świata – Rio de Janeiro.

Film Rio, I Love You wchodzi do kin już 29 sierpnia a my mamy dla Was bilety na pokaz przedpremierowy 25 sierpnia w Warszawie oraz 10 koszulek związanych z tym filmem.  Zobaczcie zwiastun filmu, zapowiada się bardzo ciekawie:

Co trzeba zrobić żeby zgarnąć nagrodę?

W komentarzu pod tym wpisem napiszcie jaki film związany z podróżami zrobił na Was największe wrażenie i zainspirował Was do czegoś – do podróży, do zmiany podejścia do życia itd. W komentarzu napiszcie tytuł filmu oraz dlaczego ten film jest dla Was wyjątkowy, do czego Was zainspirował albo dlaczego polecilibyście go innym.
3 podwójne bilety i 5 koszulek zgarną osoby, które dostaną pod swoim komentarzem najwięcej „głosów za” (strzałeczka w górę pod komentarzem). Pozostałe 2 podwójne bilety i 5 koszulek otrzymają komentarze, które nasze jury uzna za najciekawsze. Konkurs trwa do niedzieli 24.08.2014 do 20:00. Wyniki ogłosimy w niedziele wieczorem na blogu.

Jeśli komuś nie po drodze do Warszawy i jest zainteresowany tylko koszulką, to zaznaczcie to na końcu komentarza.

Mamy do rozdania:

  • 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu w kinie KINOTEKA w Warszawie, 25.08.14 godz. 19:30
  • 10 koszulek

PLAKAT RIO

 

Konkurs zorganizowany we współpracy z www.i-film.eu

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl