Co zabrałbyś na bezludną wyspę?

by Karol Lewandowski

Zastanawialiście się kiedyś czy udałoby Wam się przetrwać na bezludnej wyspie? Czego potrzebowalibyście tam, żeby przeżyć?

Mamy dla Was ciekawy konkurs w którym będziecie musieli skompletować swój „zestaw przetrwania” na bezludną wyspę, a do wygrania będzie sprzęt za 150 zł (bony na zakupy) w sklepie Allsports.pl

Zadanie konkursowe

Spośród asortymentu sklepu Allsports.pl wybierz 3 produkty, które zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę. Swoje typy podaj w komentarzu. My zrobiliśmy to samo i wybraliśmy swój zestaw 3 produktów, który według nas najlepiej przydałby się na bezludnej wyspie – 10 odpowiedzi najbardziej zbliżonych do naszego zestawu zostanie nagrodzonych.
Koniecznie polub fanpage allsports.pl – https://www.facebook.com/allsports.sklep – to warunek konkursu.
 

Nagrody

  • Miejsca 1-3 bon 150 pln do wykorzystania w sklepie www.allsports.pl
  • Miejsca 4-10 rabaty 10% do wykorzystania w sklepie www.allsports.pl
Jeżeli odpowiedzi się powtórzą to liczy się kolejność zgłoszeń.
konkurs bezludna wyspa kopia

Regulamin

  • Wasze zgłoszenia zbieramy do 10 stycznia br. – do godziny 24:00 (komentarze posiadają datę i godzinę wpisu),
  • o zwycięzcach poinformujemy w komentarzu pod tym wpisem,
  • nagrodzonych zostanie 10 najtrafniejszych typów
  • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
  • sponsor nagród będzie kontaktował się osobiście ze zwycięzcami i przekazywał kody rabatowe
  • bony oraz rabaty można wykorzystać jednorazowo
  • rabat liczy się tylko na jeden produkt
  • termin wykorzystania bonów i rabatów do 15 lutego.

O sklepie

http://allsports.pl/ to stosunkowo nowy sklep z ugruntowaną już pozycją na polskim rynku biegowym. Dzięki ogromnej bazie ponad 11000 produktów z dnia na dzień poszerza grono zadowolonych klientów, a częste konkursy z nagrodami, atrakcyjne rabaty dla zarejestrowanych klientów oraz okresy darmowej wysyłki spotykają się z entuzjastycznym odbiorem coraz bardziej wymagającej społeczności biegowej. Ogromnym atutem sklepu jest dostępność bezpośrednia, a nie tylko wirtualna w internecie, co z pewnością docenią również i ci odbiorcy, którzy w dniu zamówienia mają zagwarantowane, że towar zostanie do nich wysłany, a nie dopiero zamówiony, jak ma to miejsce w przypadku licznych sklepów internetowych. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż produkty w dniu światowej premiery są dostępne w sprzedaży bez wielotygodniowego opóźnienia. Każdy produkt będący w sprzedaży sklep posiada na stanie – to stanowi o jego sile i atrakcyjności. A całość informacji niech uzupełni informacja, że oprócz pełnego asortymentu biegowego znajdziecie tu odżywki i niezliczony sprzęt do uprawiania przeróżnych dyscyplin sportowych, które dla biegania mogą być doskonałym uzupełnieniem.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat