Balkans miniTrip 2013 - start wyprawy | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Balkans miniTrip 2013 – start wyprawy

Już jutro (środa 11.09) o 9:00 z Wrocławia startuje nasza wyprawa na Bałkany – ostatnia wyprawa przed wypłynięciem busa do Australii. Kilka szczegółów wyprawy:

Start wyprawy: 11 września 2013

Czas trwania: 14-15 dni

Samochody: 2 busy – Supertramp i Czerwony Bus

Ekipa: 12 osób

Państwa na trasie: Czechy, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Słowacja

Zdjęcia i relacje z wyprawy: www.facebook.com/BusemPrzezSwiat

Pozycjoner busa na żywo: www.busemprzezswiat.pl/GPS

Wstępna trasa:

20130903-085338.jpg

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • Karol

  Wszystko super tylko 1700 zl??? byłem w tym roku na prawie takie samej trasie w 7 osób i zrzuta była po 400 zł na paliwo,autostrady i winiety czyli na to co wy braliście 1700 zł…. a na cały wyjazd wydałem 1300 zł…wygląda to jak byście podróżowali na kogoś koszt…bardzo szanowałem wasz projekt i pomysł ale zaczynacie działać jak biuro podróży a ludzie są nie świadomi prawdziwych kosztów…powodzenia w następnych wyprawach!

 • Krzysiek

  Sam wróciłem wczoraj z Chorwacji, byłem tydzień i ani złotówki nie wydałem na nocleg. Mama porobiła w domu słoiki, a potem zrzuta na paliwo i jedziemy. Pierwsza tego typu podróż ale było warto. Na przyszły rok następna wyprawa.

  • Łukasz Franczak

   Nie wydałes złotówki bo w Chorwacji są kuny ty głupku.

   • Krzysiek

    Bez komentarza