image

Dzien 39, 08.09.2011, czwartek
Przejechane: 11072 km

Pierwszy raz od kilku tygodni zakladamy dlugie spodnie. Wczoraj ostatni raz bylismy nad morzem a dzis juz pada deszcz.
Jedziemy nad olbrzymie jezioro Balaton (bodajze najwieksze w Europie Środkowej). Pogoda niestety nie sprzyja kapielom wiec spedzamy jedynie kilka godzin nad woda i robimy skaczace zdjecie na molo.

Potem odwiedzamy Budapeszt.

Wieczorem pojawia sie problem z samochodem. Gasna swiatla. Po kilkukrotnym wlaczeniu i wylaczeniu znow swieca. Sytuacja powtarza sie jednak tak czesto i jest tak niebezpieczna ze postanawiamy nie jechac juz po ciemku.

Do Polski pozostal nam juz tylko jeden dzien – miejmy nadzieje ze bus da rade i nie zepsuje nam sie w ostatniej chwili..

P.S. Winieta na Wegry ok. 10 Euro ale po konsultacji z polskimi motocyklistami (i z powodu braku kasy) postanawiamy zaryzykowac i przejechac bez.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat