Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Autor 9 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: kontakt@busemprzezswiat.pl
Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.
@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat
|
52 pomysły na nieszablonowe wyjazdy po Polsce
|
4 komentarze
Super Panowie 🙂 Ja już po wakacyjnych wojażach jestem dlatego miło mi się ogląda wasze relacje i oczywiście zazdrości 😛 Szkoda, że ja nie mam takiej ekipy do podróży. Powodzenia w dalszej, oczywiście mam nadzieję już bezproblemowej podróży 😀
No to można by odpuścić Petersburg, wydaję mi się że jakiś prom z Estonii do Finlandii jest, toć to rzut beretem 🙂
Jarek, pomysł piękny, ale marny w realizacji. Zdaje się, że żeby dostać wizę do Rosji, trzeba mieć a) zaproszenie b) voucher turystyczny.
Życzę powodzenia dla moich nowych idoli 🙂 Przeczytałem każdy post i czekam na kolejne. Genialna inicjatywa. Myśleliście już o następnej wyprawie? Może zamiast Afryki skandynawia ? Moglibyście pojechać taką trasą: Litwa-Łotwa-Estonia- zahaczyć o Rosję i Petersburg – Finlandia – Szwecja – Norwegia i wrócić promem do Polski ze Szwecji ! Sam muszę się kiedyś wbrać do Skandynawii. Jeszcze raz szerokiej drogi i udanych pomysłów !