10 błędów początkujących fotografów [FILM]

by Karol Lewandowski

Zapraszamy na krótki wideo poradnik o tym jak robić lepsze zdjęcia. W filmie swoimi poradami dzielą się Hashtagalek, Paweł Jagiełło, Vryga i my.

Chcesz nauczyć się robić zdjęcia, które pozostają w pamięci?

Projekt FOTOGRAFIA

Razem z kilkunastoma profesjonalnymi fotografami stworzyliśmy najbardziej kompleksowy kurs fotograficzny na rynku - Projekt FOTOGRAFIA. W ponad 100 lekcjach przeprowadzimy Cię przez wszystkie najpopularniejsze rodzaje fotografii. Nawet, jeśli jesteś totalnie początkujący.

Zapraszamy na darmową próbkę naszej wiedzy w ramach serii minilekcji.

Po dużym sukcesie kursu filmowego, dostawaliśmy mnóstwo pytań, a wręcz nawet próśb, żeby kolejnym naszym produktem był kurs fotograficzny. Mówisz – masz!

Prace nad tworzeniem najbardziej kompleksowego na rynku kursu fotograficznego trwają już ponad pół roku. W kursie nauczymy Was wszystkich najpopularniejszych typów fotografii – od podróżniczej i krajobrazowej, przez modową, dronową, portretową i komercyjną, aż po mobilną. Kurs poprowadzi 4 profesjonalnych twórców, którzy od lat zawodowo zajmują się fotografią: Hashtagalek, paweljagiello_photography, Vryga, Aleksandra Zaborowska i my. Do tego w kursie wystąpi też kilku gościnnych ekspertów od fotografii dronowej, motoryzacyjnej, sportowej, reklamowej, modowej i ślubnej – m.in. Ra2nski Marcin Malicki, Filip Blank, baltic_surf_scapes i inni.
W sumie w kursie będzie ponad 100 obszernych lekcji i będzie to kurs przeznaczony także dla osób totalnie początkujących.

Sprzedaż pełnego kursu planujemy na czerwiec. Ale już dziś ruszają darmowe minilekcje, w których chcemy pokazać Wam próbkę naszej wiedzy. Możecie się na nie zapisać wchodząc na stronę https://projektfotografia.pl – od razu dostaniecie na maila pierwszą lekcję, w której Karol opowiada o zarabianiu na Instagramie. Kolejne darmowe materiały od wszystkich twórców będą do Was przychodzić co tydzień.
Listę modułów i więcej szczegółów kursu znajdziecie na https://projektfotografia.pl

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat