Nagroda „Twórca Wideo Roku 2015” dla Busem Przez Świat!

by Karol Lewandowski

Miło nam poinformować, że podczas wczorajszej gali konkursu Gala Twórców 2015 zostaliśmy nagrodzeni tytułem „Twórca Wideo Roku 2015” w kategorii „Poradnikowe” za nasz program Wehikuł Podróżniczy 🙂

Po krótkiej przerwie czas na kolejne nagrody! 🙂 Kategorię PORADNIKOWE wygrywa… Wehikuł Podróżniczy

Opublikowany przez Blog Roku na 18 marca 2016

Mamy to! (znów :P)Wczoraj odbyła się Wielka i Hiper Ekskluzywna Gala Twórców, na której rok temu dostaliśmy z rąk…

Opublikowany przez Busem Przez Świat – Bus Around The World na 19 marca 2016

To już nasza druga nagroda w tym konkursie – rok temu, w poprzedniej edycji tego konkursu zostaliśmy nagrodzeni tytułem Bloga Roku za nasz blog podróżniczy Busem Przez Świat. Kilka tygodni po tym wyróżnieniu zaczęliśmy wraz z Wojtkiem Koconiem nagrywać Wehikuł Podróżniczy – do dziś powstało 20 odcinków a kolejne kilkadziesiąt tematów juz czeka na nagranie.

Pod naszymi relacjami z podróży zawsze dostawaliśmy bardzo dużo wiadomości od czytelników, którzy pytali jak samemu zorganizować taką podróży, co ze sobą zabrać, na co uważać i jakim cudem podróżujemy tak tanio. Właśnie po to powstał program Wehikuł Podróżniczy – żeby odpowiedzieć na te pytania, podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać ludziom, że oni też mogą podróżować i spełniać swoje marzenia.

wehikul podrozniczy grafika

Karol Lewandowski i Wojtek Kocoń – Wehikuł Podróżniczy

W każdym odcinku Wehikułu Podróżniczego, siedząc w środku naszego podróżniczego busa opowiadamy na jeden temat związany z tanim podróżowaniem, organizacją własnych podróży, sprzętem podróżniczym czy ciekawostkami podróżniczymi.

W pierwszym etapie konkursu odbyło się głosowanie smsowe, z którego dochód został przekazany na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja. W każdej z kategorii czytelnicy wybrali w ten sposób 10 twórców, którzy przeszli do kolejnego etapu. W kolejnym etapie blogi i kanały wideo były oceniane przez jurorów – w naszym przypadku była to dziennikarka Ula Chincz, która nagrodziła właśnie nasz program.

A oto wszyscy dzisiejsi LAUREACI oraz JURORZY! Serdecznie gratulujemy!#GalaTworcow – #BlogRoku #VideoRoku

Opublikowany przez Blog Roku na 18 marca 2016

Bardzo dziękujemy za to olbrzymie wyróżnienie, dziękujemy też wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i na nas głosowali oraz gratulujemy wszystkim innym nominowanym i nagrodzonym!

Wszystkich nominowanych i nagrodzonych znajdziecie na stronie konkursu: http://www.blogroku.pl

P.S. A na koniec polecamy kilka najczęściej oglądanych odcinków Wehikułu:

A wszystkie odcinki znajdziecie na naszym kanale na youtube: www.youtube.com/busemprzezswiat

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat