Dziś startuje ITALIA miniTRIP 2013! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Dziś startuje ITALIA miniTRIP 2013!

Dziś w nocy (26./27. kwietnia) startuje nasz majowy minitrip “Italia miniTRIP 2013”. Na poniższej mapce możecie zobaczyć wstępnie planowaną trasę. W trasę rusza razem z nami 5 naszych fanów, którzy są kandydatami na 2 wolne miejsca na wyprawę Australia Trip 2013/2014 – po testowym minitripie do Włoch zostanie wybrana ostateczna ekipa wyprawy do Australii.

Co do planu Italia Trip – nie wiemy gdzie dokładnie będziemy, co odwiedzimy, planujemy pokonać trasę Wenecja-Rzym wzdłuż wybrzeża, a w czwartek wieczór dojechać do Rzymu gdzie mamy się spotkać ze znanym polskim przewodnikiem po Watykanie, Mario, z którym zwiedzimy nieznane zakamarki Rzymu i Watykanu, a może nawet uda nam się spotkać z Papieżem! – nie możemy się doczekać!

Liczba km: 3.500

Liczba dni: 9

Samochody: 2 busy T3

Ekipa: 10 osób

Fani, którzy jadą z nami: Katarzyna, Paulina, Tomek, Piotr i Krzysiek.

Cały wyjazd będziecie mogli śledzić na żywo dzięki naszemu pozycjonerowi GPS CMA https://www.busemprzezswiat.pl/gps/, zapraszamy też do śledzenia facebooka http://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat 😉

 

trasa italia trip busem przez swiat

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
  • Krzysiek

    Bardzo fajna wycieczka się szykuje tylko szkoda, że omijacie tyle super miejsc takich jak choćby Modena czy Turyn i zobaczyć nowy wspaniały stadion Juve, BTW stadion ten był tańszy o ponad 1,5 miliarda od naszego narodowego. Dobrze, że nie zapuszczacie się na południe. Pozdrówcie piłkarzy San Marino. Powodzenia i przyczepności.

  • Andreas

    A nie macie kamery live w busiku ? 😀