Italia miniTrip – dzień 10. Powrót do Polski

by Karol Lewandowski

 

Znow w Polsce! Wlasnie przekroczylismy granice i wracamy z Italia miniTrip do domu.
Wyprawa zakonczona, jak zwykle jest niedosyt, bo bylo swietnie. Byly dzikie plaze, imprezy nad morzem do bialego rana, kupa smiechu, awarie, prawie ukradli nam busa, poznalismy swietnych ludzi i odwiedzilismy miejsca o ktorych wczesniej czytalismy tylko w ksiazkach. Do listy odwiedzonych panstw doszlo San Marino i Watykan, czyli w sumie za nami juz 33 panstwa!

W wyprawie uczestniczylo 12 osob, w tym 6 fanow naszego projektu. Dziekujemy wszystkim uczestnikom i wszystkim ktorzy pomogli nam po drodze.
Już wkrótce 2 filmy z wyprawy – jeden zmontowany przez nas (nasza kamera i 2x GoPro) i drugi zmontowany przez ekipę 6 fanów, którzy uczestniczyli w wyprawie z nami (dodatkowa kamera). Będzie co oglądać bo działo się bardzo dużo!

20130506-144842.jpg

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat