Wielkanocne prezenty od GoPro i audycja w Radiu Zet | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Wielkanocne prezenty od GoPro i audycja w Radiu Zet

Dziś w godzinach 12:00-15:00 byliśmy gośćmi na antenie największego polskiego radia – Radia ZET. Można było usłyszeć trochę o naszym projekcie, opowiadaliśmy o dotychczasowych wyprawach oraz o przygotowaniach do Australia Trip 2013.

radio-radio_zet_logo

Otrzymaliśmy dziś też paczkę od firmy FreeWay, polskiego dystrybutora GoPro (http://freeway.com.pl/), która została sponsorem naszej tegorocznej wyprawy Australia Trip 2013.

885095_620490214632121_494613030_o

 

A w środku kilka niespodzianek, 2 nowe kamerki GoPro Hero 3 Black otoczone przez wielki zestaw akcesoriów – w tym steadicama i specjalny wysięgnik to kręcenia m.in. ujęć z jadącego auta.

884944_620491364632006_396798677_o

Dzięki takiej ilości nowego sprzętu wideo nasze relacje z kolejnej wyprawy na pewno będą jeszcze ciekawsze i o wiele bardziej profesjonalne :).

Dziękujemy sponsorowi sprzętu, firmie FreeWay!

P.S.

Dostaliśmy dzisiaj zaproszenie do Teleexpresu, także będzie mogli nas tam zobaczyć po świętach 🙂

P.S.2

Ekipa wyprawy Australia Trip 2013 – dalej trwają obrady co do składu, planujemy wybrać trochę więcej osób, prawdopodobnie TOP3 i po wyjeździe testowym z tej trójki wybrać ostateczny skład, mamy nadzieje, że werdykt zapadnie tydzień po świętach, zostało nam jeszcze spotkania z kilkoma niedobitkami. Na weekend majowy planowany jest wyjazd testowy z naszym TOP3, prawdopodobnie tygodniowy Italia Trip :). Także kto czuje, że jest blisko finału niech lepiej sobie rezerwuje czas na majówkę 😉

P.S.3

Niestety bus dalej u mechanika (tak, już 3-ci miesiąc), tym razem problemy z układem chłodzenia (silnik naprawiony, skrzynia naprawiona)

 

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • rafal

  czy czytacie maluchemdoparyza ?

 • Loki

  Przydałaby mi się taka kamerka 🙂 Zainstalowałbym ją do http://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem

 • Artur

  fajny sprzęt macie a szkoda że o tym radiu nie dano znać wcześniej

 • kamil

  Jak wam sie udalo z teleexpresem? ; o