CMA MONITORING wraz z projektem „Busem Przez Świat” przygotowało niespodziankę dla uczestników FLEET MARKET 2011 w postaci 2 unikatowych książek z podpisami całej ekipy.

Wystarczy podczas targów zostawić swoją wizytówkę na stoisku CMA, a pod koniec targów wylosujemy 2 zwycięzców.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia na żywo BUSA, jego wnętrza i porozmawiania z uczestnikami wyprawy, którzy będąc pod czujnym okiem systemu AUTOMONITORING GPS zwiedzili w ciągu zaledwie miesiąca 12 państw Europy przeżywając niesamowite przygody.

Busem Przez Świat“ to książka adresowana do tych, którzy podobnie jak ekipa busa chcą spełnić swoje marzenia, ale jak dotąd nie wierzyli, że jest to być możliwe. Z pewnością lektura książki sprawi dużo radości również tym, którzy kiedyś przeżyli podobne przygody, ale nie mieli na tyle szczęścia by ktoś je opisał. No i na koniec, powinni po nią sięgnąć Ci, którzy jeszcze tęsknią za minionymi wakacjami lub już planują kolejne. Ta książka jest świadectwem naszej podróży. Opowiada o tym, że każde marzenie może się spełnić.” – Karol Lewandowski

Zapraszamy na stoisko CMA MONITORING.

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat