Zostań sponsorem wyprawy America Trip 2012! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Zostań sponsorem wyprawy America Trip 2012!

Po 3 udanych wyprawach Busem Przez Świat i odwiedzeniu 28 państw, w przyszłym roku planowana jest kolejna wyprawa Busem Przez Świat, American Trip 2012.  Planowane jest przetransportowanie drogą morską w kontenerze busa do Kanady – około 3 tygodni przed startem wyprawy, czyli około 10 czerwca. Na początku lipca w Kanadzie wystartuje wyprawa America Trip najpierw dojeżdżając do Nowego Jorku i Waszyngtonu wybrzeżem a następnie od Chicago aż do Los Angeles słynną drogą 66 – od wybrzeża do wybrzeża. Następnie przez Meksyk i Houston do Miami na Florydzie. Powrót na północ wschodnim wybrzeżem. W sumie około 20 tys km.

Jednak ze względu na ograniczenia studenckich funduszy, aby wyprawa doszła do skutku niezbędne jest wsparcie sponsorów. W zamian oferujemy reklamę i prezenty – gadgety Busem Przez Świat.

Oferta dla firm sponsorskich: Busem Przez Swiat – wyprawa do Ameryki – AMERICA TRIP 2012 – sponsoring (PDF)

Zaufały nam już takie firmy jak Lenovo Polska, CMA Automonitoring, Inteleko.pl, Terwer Logistic.

1. REKLAMA za wsparcie

Każde wpłacone 2 zł to 1 cm kwadratowy reklamy na busie. Przykładowo logo o powierzchni 200cm2 to 400zł a zdjęcie o powierzchni 12cm2 to 24zł.

Na wykupionej przestrzeni można umieścić swój podpis, logo firmy czy własne zdjęcie – sam decydujesz. Reklamy zostaną naniesione na busa i pojadą z nami w podróż do Ameryki. W ten sposób Twój podpis czy zdjęcie, czyli cząstka Ciebie, będzie mogła być z nami podczas wyprawy America Trip 2012!

Aby otrzymać reklamę należy wpłacić na poniższe konto dowolną sumę nie mniejszą niż 2 zł, pamiętając o odpowiednim tytule przelewu. Po dokonaniu przelewu należy wysłać maila z treścią która ma zostać umieszczona na busie w tytule wpisując “Busem Przez Świat – America – reklama” a w treści podając swoje dane (dane osoby która wykonała przelew).

nr konta: 50 1020 5558 1111 1704 8830 0040 z dopiskiem “Busem Przez Świat – America – reklama”

Aktualny stan powierzchni reklamowej (kiedy siatka zostanie zapełniona uzbieramy cały budżet na wyprawę. Siatka ma 30000 cm2)

Aktualny stan powierzchni reklamowej

Aktualny stan powierzchni reklamowej (2 logo + 1 zdjęcie)

Zastrzegamy sobie możliwość do odmówienia umieszczenia reklamy o treści według nas nieodpowiedniej i zwrócenia pieniędzy.

Umiejscowienie przestrzeni reklamowej na busie

Umiejscowienie przestrzeni reklamowej na busie - bok prawy i lewy

Umiejscowienie przestrzeni reklamowej na busie

Umiejscowienie przestrzeni reklamowej na busie - tył i przód

koszulki sponsoring Busem Przez Świat
W przypadku wykupienia min 10% powierzchni reklamowej, logo sponsora zostanie także umieszczone na koszulkach i bluzach noszonych podczas wyprawy przez całą ekipę.

2. PREZENTY za wsparcie

Dodatkowo dla sponsorów przeznaczyliśmy prezenty:

1. Wpłata w przedziale 10-49 zł: PREZENT w postaci pocztówki z podróży.

Pocztówka

Pocztówka

2. Wpłata w przedziale 50-99 zł: PREZENT w postaci koszulki Busem Przez Świat

Koszulka

Koszulka

3. Wpłata w przedziale 100-199 zł: PREZENT w postaci (3A) unikalnego modelu busa Busem Przez Świat 1:34 lub (3B)Piasek z pustyni przy Road 66 lub (3C)Zakopanie nieśmiertelnika z nazwiskiem Sponsora w Wielkim Kanionie

Model busa 1:34

Prezent 3A - Model busa 1:34

Piasek z pustyni

Prezent 3B -Piasek z pustyni

Nieśmiertelnik z nazwiskiem zakopany w Wielkim Kanionie

Prezent 3C - Nieśmiertelnik z nazwiskiem zakopany w Wielkim Kanionie

4. Wpłata w przedziale 200-399zł: PREZENT w postaci książki “Busem Przez Świat: Wyprawa 1.”

Książka

Książka

5. Wpłata powyżej 400zł: PREZENTY w postaci książki “Busem Przez Świat: Wyprawa 1.”+ unikalnego modelu busa Busem Przez Świat 1:34 (możliwa zamiana na 3B lub 3C) + koszulki Busem Przez Świat + pocztówki z podróży

PocztówkaKoszulkaKsiążkaModel busa 1:34

nr konta: 50 1020 5558 1111 1704 8830 0040 z dopiskiem “Busem Przez Świat – America – PREZENT

Aby otrzymać prezent należy pamiętać aby podać tytuł przelewu Busem Przez Świat – America – PREZENT” !!

Po dokonaniu przelewu należy wysłać maila  w tytule wpisując “Busem Przez Świat – America – PREZENT” a w treści podając dane na które ma zostać wysłany prezent. W przypadku Prezentu nr 3 należy podać także wybór A, B lub C.

Książka zostanie wysłana dopiero po premierze (listopad 2011).

Prezenty 3B i 3C zostaną wysłane dopiero po powrocie z wyprawy America Trip.


—————————————————————-

dane do przelewów:

nr konta: 50 1020 5558 1111 1704 8830 0040

Karol Lewandowski, 58-100 Świdnica, ul. Sadowa 6A

Wpierając nasz projekt wspierasz naszą kolejna wyprawę. Nie gwarantujemy, że będzie to wyprawa America Trip, jeśli pomimo wielkich chęci nie uda się jej zrealizować to zamiast niej odbędzie się wyprawa North Trip, a wszystkie prezenty i reklamy zostają przeniesione na tę właśnie wyprawę (North Trip).

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • Pingback: Busem po Ameryce | USA HOTEL GUIDE()

 • Paweł

  Fajna sprawa. Tylko pamiętajcie, żeby przed wysyłką drogą morską bardzo szczelnie odizolować układ dolotowy i gaźnik od dostępu morskiego powietrza.
  Ostatnio miałem motocykl który przypłynął ze stanów i nie chciał jechać… słaby jakiś i przebierał… W gaźnikach była sól…
  Pozdrawiam Paweł.

  • Paweł

   Chociaż w sumie nie pamiętam jaki macie silnik czy wtrysk, czy gaźnik, ale tak czy siak, spróbujcie to jakoś zabezpieczyć, żeby nie było kuku…