Nasza nowa wyprawa – szczegóły i nabór

by Karol Lewandowski

Szukamy chętnych na wspólną przygodę życia!

W lipcu tego roku rozpoczynamy największą podróż w historii naszego projektu. Podróż, o której marzyliśmy od dawna – Busem przez 3 Ameryki.

Spędzimy około 12 miesięcy w podróży i przejedziemy prawie 80.000 km, dlatego całość została podzielona na około 2-miesięczne etapy. Na każdy z tych etapów mamy wolne miejsca.

No to kto chętny? 😉

[divider]

Informacja prasowa oraz materiały dla mediów na temat tej podróży: https://drive.google.com/open?id=1uQbRlEDLIlTek_BJjAaSUpauv9rPY78ArvsppaWUPFY

[divider]

Kogo szukamy?

Wbrew pozorom nie szukamy doświadczonych podróżników, znających 5 języków i umiejących znaleźć wodę na pustyni. Szukamy po prostu fajnych ludzi, którzy tak jak my kochają podróże, którzy lubią naturę, nie boją się niewygód (spanie w namiocie, zimny prysznic raz na 2-3 dni, gotowanie na kuchence turystycznej – wszystko przez 2 miesiące). Zależy nam na tym, żeby byli to sympatyczni ludzie, z którymi fajnie spędzimy czas i z którymi nie pozabijamy się – a o to bardzo łatwo, bo spędzimy razem 2 miesiące, praktycznie 24h na dobę na przestrzeni jednego auta.

[divider]

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

  1. Pierwszy etap – wstępne zgłoszenia chętnych do facebookowych grup. Szczegóły tej wyprawy oraz linki do grup rekrutacyjnych znajdziecie tutaj: https://www.busemprzezswiat.pl/3ameryki/
  2. Drugi etap – we właściwych grupach podamy szczegóły etapów (koszt, terminy itd) oraz podamy link do formularza zgłoszeniowego w którym trzeba będzie napisać o sobie kilka słów i nagrać krótki filmik.
  3. Trzeci etap – wybierzemy około 10 osób z którymi spotkamy się osobiście i z których wybierzemy finałową ekipę.

[divider]

Film zapowiadający tę podróż

Zanim się zgłosisz obejrzyj poniższy film, żeby dowiedzieć się trochę więcej o nas i planowanej podróży:

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat