Start naszego nowego sklepu!

Ponieważ wyraźnie nam się nudzi a przerwy podczas pracy w hucie są dosyć długie to na ten rok zaplanowaliśmy sobie kilka nowych projektów. Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy naszą darmową giełdę ogłoszeń, na której możecie kupić busa albo sprzedać nerkę (Giełdę Ogórkową –http://gieldaogorkowa.pl/), a 2 tygodnie temu – nasz youtubowy program o tanich podróżach, cyckach, życiu i śmierci – Wehikuł Podróżniczy (do obejrzenia tutaj https://www.youtube.com/watch?v=nHGkHrIXalc). 

Kolejna super-hiper-wspaniała rzecz, nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu to Sklep Z Podróży – możecie go zobaczyć tutaj: https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/.

Sklep internetowy z akcesoriami z busem, do busa, do podróży i w ogóle związanymi z naszymi wyjazdami – to kolejny nasz nieśmiały pomysł. Chcemy się rozwijać, wychodzić do Was z kolejnymi inicjatywami, bo to lubimy robić najbardziej.
Od dzisiaj za pomocą tego sklepu będziecie mogli zamawiać cieplutkie książki z imienną dedykacją, najmiększe na świecie poduszki z busem, wspaniałe kubki zamieniające wodę w wino i pocztówki z końca świata, które dostarczą dla Was nasze tresowane gołębie pocztowe.

Kupując coś w sklepie pomagacie nam ratować ranne koszatniczki, walczyć z globalnym ociepleniem, szukać wody na Marsie a także opłacić OC za busa i realizować marzenia o kolejnych podróżach. 

Zapraszamy 🙂

sklep

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl