Start naszego nowego sklepu!

by Karol Lewandowski

Ponieważ wyraźnie nam się nudzi a przerwy podczas pracy w hucie są dosyć długie to na ten rok zaplanowaliśmy sobie kilka nowych projektów. Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy naszą darmową giełdę ogłoszeń, na której możecie kupić busa albo sprzedać nerkę (Giełdę Ogórkową –http://gieldaogorkowa.pl/), a 2 tygodnie temu – nasz youtubowy program o tanich podróżach, cyckach, życiu i śmierci – Wehikuł Podróżniczy (do obejrzenia tutaj https://www.youtube.com/watch?v=nHGkHrIXalc). 

Kolejna super-hiper-wspaniała rzecz, nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu to Sklep Z Podróży – możecie go zobaczyć tutaj: https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/.

Sklep internetowy z akcesoriami z busem, do busa, do podróży i w ogóle związanymi z naszymi wyjazdami – to kolejny nasz nieśmiały pomysł. Chcemy się rozwijać, wychodzić do Was z kolejnymi inicjatywami, bo to lubimy robić najbardziej.
Od dzisiaj za pomocą tego sklepu będziecie mogli zamawiać cieplutkie książki z imienną dedykacją, najmiększe na świecie poduszki z busem, wspaniałe kubki zamieniające wodę w wino i pocztówki z końca świata, które dostarczą dla Was nasze tresowane gołębie pocztowe.

Kupując coś w sklepie pomagacie nam ratować ranne koszatniczki, walczyć z globalnym ociepleniem, szukać wody na Marsie a także opłacić OC za busa i realizować marzenia o kolejnych podróżach. 

Zapraszamy 🙂

sklep

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat