Ruszamy na North Trip!

by Karol Lewandowski

north trip trasa mapa

 

Jutro o 6:00 rano (28. czerwca) wyruszamy ze Świdnicy na naszą 10tą wyprawę, North Trip 2014. Jedziemy na 2 busy i w sumie 14 osób, z tego 11 fanów naszego projektu. Wyprawa będzie trwała 3 tygodnie i pokonamy około 9.000 km przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Szwecję, Norwegię i Danie. Odwiedzimy Świętego Mikołaja, Muminki, piękne fiordy, Lofoty, lodowce, spotkamy się z trollami i dojedziemy aż na Nordkapp – najdalej wysunięty na północ kraniec Europy.

Pozycje naszych busów możecie obserwować w zakładce GPS, a na facebooku i instagramie będziemy wrzucać zdjęcia kiedy tylko złapiemy internet. Po powrocie oczywiście na blogu pojawi się relacja, film i nowa galeria ze zdjęciami.  Trzymajcie za nas kciuki 😉

————–

P.S. A po powrocie w tym roku czekają nas jeszcze 3 wyprawy:

P.S.2

Kontakt sms z ekipą: 660676965

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat