Po ostatniej awarii w drodze do Przemyśla (opisywanej w jednym z wcześniejszych wpisów) okazało się, że sprawa jest poważna i musimy naprawić silnik. Do kolejnej wyprawy zostało sporo czasu (lato-jesień 2013) ale niestety dopóki nie naprawimy busa to nie będzie mógł jeździć z nami na spotkania z Wami w całej Polsce.

Na razie nie stać nas na naprawę auta więc jeśli chcielibyście nam pomóc postawić naszego busa Supertrampa znów na nogi to prosimy Was o chociaż symboliczne wsparcie w postaci kilku-kilkunastu złotych na naprawę silnika.

Wsparcie można przekazać za pomocą systemu PayPal:

lub robiąc zwykły zwykły przelew na konto Busem Przez Świat:

BANK PKO BP 50 1020 5558 1111 1704 8830 0137,

dane do konta: Karol Lewandowski, 58-100 Świdnica, ul. Sadowa 6a

Każdemu kto wesprze nasz projekt kwotą min. 15zł wyślemy pocztówkę z kolejnej wyprawy (nie wiemy jeszcze na 100% czy będzie to Australia czy inny kierunek ale na pewno jakieś ciekawe miejsce ;))

Za każde wsparcie dziękujemy!

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat