Ponieważ na wyprawie z internetem bywa różnie, czasem jest tylko okazja żeby szybko wrzucić kilka zdań na bloga albo 1 zdjęcie. Dlatego nad naszą wyprawą będzie czuwał koordynator w Polsce – Maniek (uczestnik zeszłorocznej wyprawy na wschód). Maniek będzie administrował nasz profil na facebooku, będzie miał z nami kontakt i będzie Was informował gdzie jesteśmy jeśli sami nie będziemy mogli tego zrobić.  Będzie też odpowiadał na wszelkie pytania związane z wyprawą, projektem itp.

Ekipa w USA będzie wyposażona w telefon z numerem amerykańskim, numer pojawi się wkrótce w zakładce Kontakt https://www.busemprzezswiat.pl/kontakt/ . Można także wysyłać smsy na polski numer (660676965). Email prosto to ekipy wyprawy: kontakt@dev.busemprzezswiat.pl

————————————————————————————————————————-
Osoba kontaktowa: Mariusz „Maniek” Wojciechowski, koordynator wyprawy będący w Polsce (Poznań)

Telefon512435091 (najlepiej dzwonić po godzinie 17.00)

email: koordynator@dev.busemprzezswiat.pl

gg:  191675

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat