America Trip 2012 na portalu PolakPotrafi.pl! Bezpieczny sposób na wsparcie wyprawy w zamian za prezenty i reklamę.

wesprzyj nasz projekt na PolakPotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat/

Razem z portalem Polak Potrafi zapraszamy do wspierania projektu America Trip 2012. W zamian za każde wsparcie oferujemy wspaniałe prezenty i reklamę. Nic nie ryzykujesz wspierając nas – jeśli nie uda nam się zebrać całej kwoty to pieniądze wrócą do Ciebie. Jeśli natomiast nam się uda to wyprawa odbędzie się z sukcesem, a Ty dostaniesz prezenty i reklamę lub podpis na busie, które przejadą z nami całą Amerykę! 🙂

Czym jest portal PolakPotrafi.pl ?

PolakPotrafi.pl – całkowicie nowy sposób finansowania projektów.

Tu nie chodzi o inwestowanie czy pożyczanie pieniędzy. Twórcy projektów zachowują 100% praw własności i sami nadzorują ich wdrażanie w życie. Zamiast zrzekania się własności, oferują darczyńcom produkty i doświadczenia – unikatowe dla każdego projektu.

Finansowanie typu wszystko albo nic.

Na PolakPotrafi, projekt musi osiągnąć zakładany cel finansowy zanim skończy się czas przewidziany na sfinansowanie projektu. Jeśli tak się nie stanie, darczyńcy otrzymują CAŁOŚĆ wpłaconych środków z powrotem, a twórca projektu nie otrzymuje pieniędzy.

Dlaczego?

Jest to mechanizm zabezpieczający obydwie strony.

Od twórców nie można wymagać dokończenia projektu bez uzyskania założonych środków. Poza tym to niepowtarzalny sposób na przetestowanie swojego pomysłu bez ryzyka.

wesprzyj nasz projekt na PolakPotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat/

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl